w
googluj

baretorrent 0.4.4


baretorrent jest klientem popularnej sieci BitTorrent, jednak w przeciwieństwie do programu o tej samej nazwie oraz innych konkurencyjnych, oferuje możliwie prosty interfejs, co przekłada się na wygodną obsługę oraz dużą szybkość działania. W programie dostępne są tylko niezbędne funkcje, które pozwalają skutecznie korzystać z sieci p2p.

Dużą zaletą baretorrent jest gotowość programu do pracy zaraz po zainstalowaniu. Wystarczy wyrazić zgodę na wymianę plików programu z Siecią, co odbywa się w automatycznie ukazującym się oknie systemowej zapory sieciowej. Program świetnie sprawdzi się zarówno do pobierania torrentów z p2p, jak również do udostępniania własnych zasobów, dzięki czemu taka właśnie sieć funkcjonuje.

Z uwagi na swój minimalizm, program może zostać polecony nie tylko początkującym użytkownikom sieci peer-to-peer, ale także bardziej zaawansowanym, którzy dla wygody zawsze chcieliby mieć pod ręką możliwie proste narzędzie, które nigdy nie zawiedzie stabilnością swojego funkcjonowania.

W baretorrent próżno szukać zaawansowanych ustawień, czy dodatkowych opcji, które pozwolą na rozbudowane zarządzanie naszymi zasobami. Na uwagę zasługuje jednak dodatek udostępniany na stronie producenta, który pozwala na dodawanie nowych torrentów do programu bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Uwaga!
Dla użytkowników systemu Windows XP, producent przewidział inne instalatory programu. Dostępna do pobrania jest zarówno wersja 32-bitowa, jak i 64-bitowa.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
baretorrentbaretorrent 0.4.4
Wersja stabilna 32-bitowa
14.5 MB | 2014-03-22
baretorrent 0.4.4
Wersja stabilna 64-bitowa
15.7 MB | 2014-03-22

Ilość pobrań: 400 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
baretorrent