w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 525
Wszystkich postów: 946525
Wszystkich tematów: 141360

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Azureus Vuze Leap 2.6.0.1


Vuze Leap to klient sieci Peer-to-Peer (P2P), który został stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach wymagających od tego typu programu maksymalnej prostoty, zarówno w kwestii obsługi, jak i oferowanej funkcjonalności. Otrzymujemy więc do dyspozycji aplikację o dziecinnie prostej obsłudze, która odbywa się w minimalistycznym i atrakcyjnym interfejsie graficznym. Zgodnie z założeniem, program spełnia jedynie swoje podstawowe zadanie - pozwala wyszukiwać pliki typu torrent, a następnie pobierać je i odtwarzać (przy użyciu aplikacji trzecich).

W trakcie dążenia do jak największego uproszczenia programu, zrezygnowano także z wielu popularnych, a zarazem wymagających technicznie dostawców wyników wyszukiwania, przez co rezultaty przeszukiwań w programie są stosunkowo ubogie (w porównaniu do "pełnoprawnych" klientów P2P). To celowe posunięcie producenta, którego efektem ma być szybsza i mniej zawodna praca aplikacji, co powinno być priorytetem dla grupy odbiorców, do której program jest kierowany. Istotnie stabilność stoi na wysokim poziomie, jednak nietrudno sobie wyobrazić sytuację, w której użytkownik nie znajdzie w Sieci poszukiwanej przez niego treści, ponieważ wyszukiwarka przegląda zbyt mało zasobów (tutaj jednak producent zakłada wykorzystanie innej wersji swojego programu, która nie jest już pod tym względem "okrojona").

Zaletą Vuze Leap jest niewątpliwie kontynuacja prostoty również w zakresie ustawień konfiguracyjnych. Znajdziemy w nich dosłownie kilka opcji, z których najważniejsza będzie dla nas ta ustalająca lokalizację zapisu wszystkich plików. Ogólnie program należy pochwalić za konsekwentnie zrealizowany projekt, który kierowany jest do początkujących użytkowników sieci P2P.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się także dużo bardziej rozbudowana wersja programu, dedykowana wymagającym użytkownikom: Azureus Vuze.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Azureus Vuze LeapAzureus Vuze Leap 2.6.0.1
Wersja stabilna
1.3 MB | 2017-04-23

Ilość pobrań: 734 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Azureus Vuze Leap