w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 482
Wszystkich postów: 937852
Wszystkich tematów: 138399

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Toolwiz File Recovery 1.3.0.0


Toolwiz File Recovery jest kolejnym z serii programów użytkowych stworzonych przez zespół Toolwiz Software. Ta niewielka aplikacja wspomaga użytkownika w odzyskiwaniu nieszczęśliwie usuniętych plików - na przykład w wyniku opróżnienia systemowego Kosza, ataków sieciowych czy awarii systemu operacyjnego.

Program został przeznaczony przede wszystkim dla początkujących użytkowników komputera, nie mających specyficznej wiedzy na temat przeprowadzania niskopoziomowych operacji na dysku twardym. Obsługa jest tym samym niezwykle prosta - wystarczy wybrać partycję z rozwijanego menu oraz nacisnąć na przycisk "Scan Now". Po chwili w centralnej części okna pojawi się lista znalezionych danych. Dużym ułatwieniem jest w tym przypadku podział na kategorie (pliki graficzne, muzyka, nagrania wideo, dokumenty, pliki HTML, inne) oraz podgląd dodatkowych atrybutów (data stworzenia i modyfikacji, rozmiar). Pozwala to na szybkie wyselekcjonowanie utraconych plików.

Aplikacja działa stabilnie i dosyć szybko, nie zachwyca jednak skutecznością - wyniki są mniej zadowalające niż w wielu konkurencyjnych narzędziach. Program z racji swojego przeznaczenia wykrywa tylko te pliki, które da się bezproblemowo odzyskać i które najczęściej nie wymagają po tym procesie dodatkowej obróbki. Projekt nie posiada tym samym dodatkowych narzędzi diagnostycznych czy modułów oceniających poprawność danych.

Toolwiz File Recovery jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program jest kompatybilny z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows. Zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym, jest przenośny (wystarczy skopiować plik wykonywalny na dowolny nośnik) i bezkonfliktowy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Toolwiz File RecoveryToolwiz File Recovery 1.3.0.0
Wersja stabilna
0.76 MB | 2012-02-21

Ilość pobrań: 5090 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Toolwiz File Recovery