w
googluj

Solid Edge 2D ST7 Drafting


Solid Edge 2D Drafting – program to tworzenia zaawansowanej dokumentacji technicznej. Narzędzie to pozwala na prowadzenie prac projektowych w postaci rozbudowanych rysunków 2D.

Drafting jest wydzielonym modułem komercyjnego pakietu Solid Edge. Sam Drafting jest dostępny za darmo, także przy zastosowaniu go do celów komercyjnych. Pomimo odłączenia go od całego pakietu Solid Edge, jest on całkowicie samodzielnym i w pełni funkcjonalnym programem do tworzenia rysunków 2D.

Program wyposażony został w rozbudowane narzędzia, dzięki czemu praca z programem jest bardzo efektywna. Znajdziemy w nim wiele szablonów rysunkowych, czy narzędzie Goal Seeking, które ułatwia wykonywanie skomplikowanych obliczeń. Co więcej, w programie znajdziemy wiele gotowych do wykorzystania schematów, dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas. Wszystkie narzędzia i funkcje programu są w pełni zgodne z normami ISO, ANSI, BDSI, JIS oraz UNI.

Solid Edge 2D Drafting posiada także kreatory importu danych, dopasowania czcionek oraz schematów kolorów. Obsługuje też pliki typu XREF, czy formaty takie jak dxf i dwg. Z plików tych korzystają najpopularniejsze programy do projektowania, takie jak AutoCAD i MicroStation. Dzięki obsłudze tych plików, Drafting stanowi on dobry zamiennik dla tych programów. Dodatkową przewagę temu narzędziu daje z pewnością fakt, iż jest ono darmowe, w odróżnieniu od chociażby aplikacji AutoCAD.

Wymagania!
Program możemy pobrać z serwerów firmy Siemens po dokonaniu bezpłatnej rejestracji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (23 głosów)

Strefa Download programu
Solid Edge 2D ST7 DraftingSolid Edge 2D ST7 Drafting
Wersja stabilna
2046 MB | 2014-12-14

Ilość pobrań: 9133 | W tym miesiącu: 24 | W poprzednim miesiącu: 33

Komentarze (1)
Solid Edge 2D ST7 Drafting
avatararrow
~demostenes | 2015.10.18 17:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ta aplikacja nie jest pod typ procesora jaki posiadasz. Skontaktuj się z producentem.
To czemu ni ma info o tym że nie działa pod jakiśtam typ procesora ?
Pozdrawiam
Solid Edge 2D ST7 Drafting