w
googluj
pl

Nero MediaHome 16.0.02900


Nero MediaHome to program służący do bezprzewodowego, strumieniowego przesyłania filmów, muzyki oraz obrazów z komputera do wszystkich urządzeń w sieci domowej. Dzięki tej aplikacji możemy cieszyć się naszymi plikami multimedialnymi w całym domu, bez konieczności ciągłej żonglerki płytami lub pamięciami przenośnymi. Nero MediaHome pozwala użytkownikowi utworzyć bibliotekę multimediów wspólną dla wszystkich posiadanych urządzeń, a następnie zarządzać nią w intuicyjny sposób.

Program instalowany jest na komputerze, lecz na każdym wykrytym i dodanym do sieci urządzeniu wyświetla swój zdalny interfejs, przez który możemy uzyskać natychmiastowy dostęp do multimediów. Format pliku na komputerze nie stanowi problemu dla Nero MediaHome, i tym samym przestaje być naszym problemem. Program automatycznie i w czasie rzeczywistym konwertuje multimedia do formatu najbardziej odpowiedniego dla urządzenia, na którym będą odtwarzane.

Dzięki Nero MediaHome możemy również przekształcić naszą konsolę do gier (PlayStation 3 lub Xbox 360) w centrum multimedialne, a także strumieniowo przesyłać cyfrowy sygnał telewizyjny z komputera na kompatybilne urządzenia. Możliwy jest także odbiór telewizji internetowej, stacji radiowych, podcastów i telewizji internetowej, a także udostępnianie ich z komputera na inne urządzenia. Z Nero MediaHome możemy cieszyć się telewizją na żywo z każdego miejsca w domu.

Program pozwala również na import biblioteki multimediów z platformy iTunes.

Uwaga!
Podczas instalacji program domyślnie dodaje pasek narzędzi Nero do przeglądarek internetowych. Dodatek ten nie jest potrzebny, dlatego też zalecamy odznaczyć odpowiednią opcje w kreatorze instalacji.

Wymagania!
Kompatybilne z programem są jedynie urządzenia obsługujące standard UPnP. Do strumieniowego przesyłania sygnału TV program wymaga karty telewizyjnej z obsługą sterownika BDA. Lista niektórych obsługiwanych kart znajduje się tutaj.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Nero MediaHomeNero MediaHome 16.0.02900
Wersja stabilna
192 MB | 2015-05-22

Ilość pobrań: 4060 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Nero MediaHome
avatararrow
~bogdan | 2014.12.24 06:55
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skomplikowany i olbrzym na glinianych nogach.zajmuje wiele........ miejsca ok. 600 MB
Nie chce instalować się na Viście -wymaga servis paca. Ponadto problem z instalacja- prosi ciągle o podłączenie internetu który faktycznie jest podłączony na kompie.
Nie dość że wielki nie wiem po co - to jeszcze sprawia problemy instalacyjne.
Nero MediaHome 16.0.01000