w
googluj

TVMOBiLi 2.1.0.4693


TVMOBiLi to program, dzięki któremu możliwe jest utworzenie wirtualnego serwera DLNA. Jest rozwiązaniem wieloplatformowym, które swoje działanie opiera na wykorzystaniu przeglądarki internetowej.

Działanie aplikacje opiera się na programowej symulacji serwera DLNA. Wystarczy wskazać, które pliki lub foldery mają zostać udostępnione w sieci lokalnej, aby program dopuścił dostęp do nich przez zewnętrzne urządzenia korzystające w tego samego połączenia sieciowego. Istotną możliwością programu jest możliwość dzielenia się danymi nie tylko w obrębie lokalnego połączenia, ale również na dowolną odległość - przy pomocy sieci Internet. TVMOBiLi jest w pełni kompatybilne nie tylko z urządzeniami korzystającymi ze standardu DLNA, ale również z konkretnym rozwiązaniem producenta Samsung - technologią AllShare oraz Apple, kiedy aplikacja symuluje działanie serwera multimediów dla programu iTunes. Przesyłane przez program materiały multimedialne nie są w żaden sposób ograniczone, możliwy jest więc m.in. streaming wideo w standardzie 1080p (full HD).

Program można bardzo szczegółowo skonfigurować. Użytkownik ma także wgląd w informacje o urządzeniach, które korzystają z udostępnionych w sieci zasobów. Ciekawą opcją jest również możliwość dzielenia multimediów na odpowiednie grupy odbiorców, dzięki którym możliwe jest jednoczesne udostępnianie innych zasobów rodzinie lub znajomym. Choć producent nie proponuje oficjalnej odmiany mobilnej swojego rozwiązania, aplikacje niezależnych deweloperów dostępne na platformy Android czy iOS dobrze radzą sobie z obsługą TVMOBiLi, przez co zastosowanie programu jest jeszcze szersze.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu ograniczona jest czasowo do 14 dni działania.

Wymagania!
Aby skorzystać z aplikacji koniecznie jest stworzenie darmowego konta użytkownika.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
TVMOBiLiTVMOBiLi 2.1.0.4693
Wersja stabilna
10.1 MB | 2016-05-05

Ilość pobrań: 1171 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
TVMOBiLi