w
googluj

TVersity Media Server Free 3.7.1


TVersity Media Server Free to aplikacja służąca do wykrywania i udostępniania plików multimedialnych w sieci domowej oraz w internecie. Program obsługuje zarówno standardowe pliki multimedialne, jak i treści z takich portali jak YouTube, Flickr czy Picassa oraz strumieniowo przesyłane elementy audio i wideo (telewizję internetową, podcasty itp). Aplikacja obsługuje także kanały RSS.Przy jej pomocy można również nagrywać odtwarzane materiały na dysk twardy.

Aplikacja działa jako serwer DLNA, umożliwiając strumieniowe przesyłanie określonych treści do obsługiwanych urządzeń stacjonarnych i przenośnych. TVersity działa z poziomu zasobnika systemu, umożliwiając szybki dostęp do biblioteki multimediów – tworzonej zarówno z zasobów lokalnych, jak i online. Poruszanie się w jej zasobach, mogących liczyć nawet 100000 elementów, ułatwia system tagów, przy pomocy których możemy opisywać i wyszukiwać poszczególne pozycje. TVersity potrafi również „w locie” zmieniać kodowanie przesyłanych treści na zgodne ze standardami odbierającego je urządzenia.

Wśród obsługiwanych urządzeń znajdziemy nie tylko nowoczesne telewizory, lecz także konsole, odtwarzacze Blu-ray, smartfony, tablety i wszystkie inne wynalazki wyposażone w interfejs DLNA, UpnP A/V lub choćby przeglądarkę internetową.

TVersity Media Server Free to bardzo wszechstronny program, dzięki któremu szybko rozpoczniemy odtwarzanie ulubionych multimediów w sieci domowej, a jego estetyczny i intuicyjny interfejs dodatkowo uprzyjemni nam pracę.

Uwaga!
Podczas instalacji, aplikacja próbuje dodać swój pasek narzędzi i dokonać innych zmian w przeglądarce. Te działania są całkowicie zbędne i radzimy je pominąć.

Ograniczenia!
W wersji Free niedostępne są treści premium (m.in streamy internetowe BBC, CNN, Hulu, ESPN) i inne elementy zawartości premium. By uzyskać do nich dostęp, konieczne jest wykupienie licencji na jedną z komercyjnych wersji programu.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
TVersity Media ServerTVersity Media Server Free 3.7.1
Wersja stabilna
46.37 MB | 2015-05-30

Ilość pobrań: 4296 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (1)
TVersity Media Server
avatararrow
~lukasz | 2015.08.03 16:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super program. Po auktualizacji win8 na 8.1 moj sony tv nie widział laptopa. Zainstalowałem TVersity i wszystko gra. Latwa instalacja. Naprawde polecam jako serwer multimediów. Daje 5
TVersity Media Server Free 3.7.1