w
googluj

Kaspersky ScatterDecryptor 2.0.1.5


Kaspersky ScatterDecryptor to niewielki program pochodzący od zaufanego producenta oprogramowania antywirusowego, przy pomocy którego uleczymy zaszyfrowane pliki zainfekowane przez Trojan-Ransom.BAT.Scatter. Dzięki maksymalnie uproszczonemu interfejsowi i prostym ustawieniom konfiguracyjnym, szczepionka ta jest bardzo prosta w użyciu, a podczas działania nie wymaga dodatkowego udziału użytkownika, podejmując odpowiednie kroki w pełni automatycznie.

Zaraz po uruchomieniu programu możemy uruchomić proces skanowania komputera pod kątem zainfekowanych plików, jednak wcześniej istnieje również opcja zmodyfikowania parametrów pracy. Z poziomu ustawień możemy zadecydować które dyski (fizyczne, wymienne lub sieciowe) będą brały udział w procesie poszukiwania wymagających uleczenia dokumentów. Dostępna jest także opcje usuwająca zainfekowane pliki po ich uzdrowieniu za pomocą programu. Kaspersky ScatterDecryptor podczas pracy bazuje na wyszukiwaniu typowych nagłówków szyfrujących wspomnianej infekcji, a następnie zamienia rozszerzenia uzyskanych w ten sposób plików na prawidłowe.

Wygodnym dodatkiem w programie jest możliwość sprawdzenia z jego poziomu aktualności posiadanej wersji (po naciśnięciu przycisku "About"). W razie potrzeby dostępny jest także podgląd historii pracy programu w formie tekstowego logu. Zawiera on w sobie nie tylko informacje o kolejnych postępach pracy aplikacji, ale również dane komputera, na którym program został uruchomiony (między innymi dokładną wersję systemu operacyjnego oraz architekturę procesora).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky ScatterDecryptorKaspersky ScatterDecryptor 2.0.1.5
Wersja stabilna
1.43 MB | 2018-12-02

Ilość pobrań: 602 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Kaspersky ScatterDecryptor
avatararrow
STOP | 2022.07.12 12:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie korzystam z rosyjskich programów.
Kaspersky ScatterDecryptor 2.0.1.5