w
googluj
pl

Hamster Free Burning Studio 1.0.9.9


Hamster Free Burning Studio - kolejny darmowy program firmy Hamster, tym razem umożliwiający nagrywanie płyt CD/DVD/Blu-Ray.

Program Hamster Free Burning Studio posiada przyjazny interfejs, jest wyjątkowo prosty w obsłudze, a co za tym idzie, jego możliwości ograniczone są jedynie do najbardziej potrzebnych. Mimo to w większości przypadków funkcjonalność powinna zadowolić użytkowników, gdyż z aplikacją bez problemu nagramy płyty CD/DVD/BD z plików z dysku bądź z obrazu ISO, a także skopiujemy płyty oraz zgramy płytę do obrazu ISO.

Po wybraniu jednej z możliwych opcji uruchomiony zostanie intuicyjne okno pozwalające na proste dostosowanie wszystkich ustawień. W przypadku tworzenia nowych płyt z danymi możemy bez problemu dodawać nowe pliki z pomocą przyjaznego kreatora oraz wrzucić gotowy plik ISO, obok którego także będziemy w stanie dograć dodatkowe dane. Na koniec możemy jeszcze ustawić etykietę dla naszej płyty, wybrać opcję wielosesyjności, zweryfikować nagrane dane oraz ustalić prędkość zapisu. Stworzony projekt możemy również zapisać do pliku i w przyszłości wczytać, co oszczędzi żmudnego dodawania tych samych danych. Jeżeli zamierzamy wypalić płytę wielokrotnego zapisu, to w aplikacji również znajdziemy opcję zmazania dotychczasowej jej zawartości.

Gdy chcemy skopiować płyty, wystarczy wybrać opcję kopiowania, podać źródło oraz wyjście i zaakceptować opcje, co spowoduje rozpoczęcie działania. Tutaj jako wyjście możemy podać zarówno nagrywarkę jak i stworzenie z płyty wejściowej pliku ISO.

W menu programu znajdziemy również opcje tworzenia płyt multimedialnych oraz płyt kopii zapasowej, jednak na razie są one niedostępne z racji tego, że aktualna wersja jest wersją Beta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Hamster Free Burning StudioHamster Free Burning Studio 1.0.9.9
Wersja stabilna
6.03 MB | 2013-10-10

Ilość pobrań: 892 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (3)
Hamster Free Burning Studio
avatararrow
tele02 | 2013.11.29 00:12
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa pod Windows 2000, XP, Vista, 7, 8

pozdrawiam ...
Hamster Free Burning Studio 1.0.9.9 Beta
avatararrow
~sw | 2013.04.30 14:17
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Instaluje Hamster Free Video Converter !?
Hamster Free Burning Studio 1.0.9.9 Beta
avatararrow
~Lopez | 2011.06.07 15:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Imgburn myślę że lepszy.