w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 201
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6370 dni

aBurner 1.05


aBurner – darmowy program do nagrywania oraz kopiowania danych na płyty CD/DVD. To niewielkie narzędzie oferuje dość duże możliwości i funkcjonalnością niewiele odbiega od płatnych i bardziej popularnych programów tego typu.

Program aBurner został zaprojektowany tak, by praca z nim była możliwie najłatwiejsza. Z tego właśnie powodu jego interfejs jest bardzo prosty, ale co za tym idzie, niezwykle funkcjonalny. Nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć problemu z obsługą programu, chociaż brak języka polskiego jest tu pewnym minusem.

Swoimi możliwościami narzędzie powinno zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Szeroka funkcjonalność programu pozwala nie tylko na zwykłe skopiowanie zawartości nośnika. Korzystając z aBurner łatwo i szybko możemy zgrać pojedyncze sesje, czy muzykę z płyty Audio na dysk twardy. Płytę Audio możemy także wypalić z pojedynczych plików muzycznych. Oprócz nagrywania Audio, program umożliwia także nagrywanie dysków DVDvideo.

Program aBurn umożliwia też m.in. tworzenie obrazów ISO oraz nagrywanie ich zawartości na płytę. Co więcej, za pomocą programu możemy wymazać dane z dysku, jeżeli jest to płyta wielokrotnego użytku. aBurn umożliwia także tworzenie płyt startowych (bootowalnych), które uruchamiają się przed systemem (o ile w BIOSie wprowadzone są odpowiednie ustawienia).

Oprócz funkcjonalności i łatwości obsługi atutem programu z pewnością są jeszcze jego niewielkie rozmiary oraz fakt, że działa on bez instalacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (10 głosów)

Strefa Download programu
aBurneraBurner 1.05
Wersja stabilna
2.15 MB | 2011-08-04

Ilość pobrań: 4029 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
aBurner
avatararrow
~Leshaya | 2011.08.04 13:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Widzę, że coś w stylu ImgBurn, ale raczej nie jest tak dobry i nie jest w języku polskim.