w
googluj

Genius Maker Free 4.0


Genius Maker Free to zestaw kilkudziesięciu programów z dziedziny matematyki, fizyki oraz chemii, które pomagają wyjaśnić sposoby rozwiązywania zadań oraz zjawiska fizyczne i chemiczne. Z uwagi na szeroką tematykę, jaka została podjęta przez producentów, aplikacja ta może zostać polecona każdemu uczniowi czy nawet studentowi, który zajmuje się jedną z wymienionych dziedzin.

Na program składa się 9 całkowicie darmowych modułów, po kilka z każdej dziedziny nauki. Do dyspozycji użytkownika oddany zostaje m.in. program pozwalający przeliczać liczby pomiędzy różnymi systemami, aplikacja wyliczająca wyznaczniki macierzy, rozbudowany konwerter jednostek fizycznych, symulator pokazujący odbicie oraz załamanie światła w różnych ośrodkach czy wskaźnik pozwalający odczytać wartość pH na podstawie analizy papierka uniwersalnego.

Dodatkowo Genius Maker Free wyposażony został w ponad 20 kolejnych modułów, których funkcjonalność jest jednak niekiedy ograniczona, ze względu na bazowanie na licencji trial. Mimo to, są to programy bardzo ciekawe, funkcjonujące w zrozumiały dla młodszych odbiorców sposób, a więc warto z nich skorzystać i rozważyć zakup pełnej wersji programu, aby pozbyć się ograniczeń edycji darmowej.

Na pochwałę zasługuje moduł pomocy, który zrealizowany został bardzo czytelnie. Kolejne rady zostały przyporządkowane rozdziałom, które separują programy dotyczące matematyki, chemii oraz fizyki. W dokumentacji opisane są możliwości każdego z modułów, przez co użytkownik może w pełni wykorzystać ich potencjał.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Genius Maker FreeGenius Maker Free 4.0
Wersja stabilna
4 MB | 2014-03-11

Ilość pobrań: 328 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Genius Maker Free