w
googluj

Quidditas 1.0.1


Quidditas to program, który powstał głównie z myślą o studentach i uczniach, aby ułatwić i przyśpieszyć im proces uczenia się, poprzez wyeliminowanie z niego papierowych materiałów. Aplikacja umożliwia tworzenie wygodnych, strukturalnych baz wiedzy, z których, według producenta, przede wszystkim dużo efektywniej będziemy mogli pozyskiwać wiadomości, jednocześnie pozbywając się niepotrzebnych notatek papierowych ze swojego otoczenia.

Na pierwszy rzut oka obsługa programu może wydawać się skomplikowana, jednak zamieszczone na stronie producenta zrzuty ekranu aplikacji z komentarzami powinny skutecznie rozwiać wszelkie wątpliwości. Również przebrnięcie przez pierwszy zestaw tworzonych notatek, pomoże zapamiętać dostępne w programie opcje na tyle, aby w przyszłości korzystać z nich dużo szybciej i lepiej wykorzystywać ich potencjał.

Do głównych możliwości Quidditas należy zaliczyć kreator, który pozwala na generowanie diagramów, których kolejne elementy stanowią hiperłącza do szczegółowych informacji na dany temat. Możemy je dowolnie edytować, tworząc z nich struktury, które mogą przypominać wypunktowaną listę, w przypadku, gdybyśmy tworzyli tego samego typu notatki na kartce. Utworzone w ten sposób notatki mogą się okazać szczególnie przydatne na przykład przy nauce historii, kiedy możemy wykorzystać program do rysowania kolejnych zależności między dynastiami, czy stosowanymi technologiami w kolejnych epokach.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do formularza na stronie producenta, którego wypełnienie jest konieczne, do rejestracji i uzyskania klucza licencyjnego. Wymagane jest podanie imienia i adresu e-mail.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
QuidditasQuidditas 1.0.1
Wersja stabilna
1.88 MB | 2014-05-16

Ilość pobrań: 285 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Quidditas