w
googluj

FantaMorph 5.4.8


FantaMorph to program służący do morphingu, czyli płynnego przekształcania jednej grafiki w drugą. Za pomocą programu możemy przygotować wygaszacz ekranu, grafikę internetową, teledysk, reklamę, film, program edukacyjny, prezentacje, e-mail, kartki okolicznościowe i różne inne dokumenty elektroniczne. Program jest doskonałą propozycją dla profesjonalistów zajmujących się tworzeniem i obróbką grafiki i animacji, ale bez większych trudności mogą także korzystać z niego osoby dla których jest to tylko hobby lub zabawa.

Najnowsza wersja programu nie posiada jak na razie jeszcze spolszczenia, co dla nie znających języków obcych użytkowników może być problemem, szczególnie przy korzystaniu z zaawansowanych narzędzi edycyjnych. Poza tym program jest prosty i przyjazny w obsłudze, dodatkowym ułatwieniem jest też kreator projektów, który krok za krokiem poprowadzi nas za rączkę przy tworzeniu nowego projektu. Oczywiście bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą także w programie całkiem niezły zestaw narzędzi do edycji grafiki oraz animacji, dzięki którym końcową animację można uatrakcyjnić o różne efekty. Narzędzia te między innymi umożliwiają przycięcie, obracanie, odwracanie, miksowanie twarzy, dostosowanie kolorów, dodawanie napisów lub różnych efektów dla zdjęć źródłowych i końcowego filmu, a to tylko ułamek z możliwości programu.

Program oferuje kilka różnych trybów morphingu, do których możemy wykorzystać pliki w popularnych formatach BMP, JPEG, TIFF, PNG, PSD, TGA, PCX, GIF, WMF, EMF i AVI. Wynik końcowy możemy zapisać w formatach BMP, JPEG, TIFF, PNG, TGA, PCX, GIF, AVI, QT, SWF, EXE a także jako wygaszacz ekranu lub stronę sieci web w formacie HTML.

Obszerną pomoc do programu łącznie z filmami instruktażowymi możemy znaleźć tutaj.
Także na stronie producenta możemy obejrzeć filmy i animacje wykonane za pomocą FantaMorph - efekty pracy z programem

Uwaga!
FantaMorph przy pierwszym uruchomieniu pozwala nam wybrać, ktorą wersję programu - Standard, Pro czy Deluxe chcemy przetestować. Najbardziej rozbudowaną i wyposażoną w najwięcej narzędzi jest oczywiście wersja Deluxe, lecz jest ona też jednocześnie najdroższa.

Ograniczenia!
Wersję testową programu możemy używać przez 30 dni, po tym czasie musimy wykupić licencję lub usunąć program z komputera. Dodatkowym ograniczeniem jest znak wodny, który niezarejestrowana wersja FantaMorph dodaje do końcowej animacji.

Spolszczenie!
W naszej bazie programów znajduje się również ostatnia wersja polskojęzyczna:
FantaMorph 4.2.6 PL

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
FantaMorphFantaMorph 5.4.8
Wersja stabilna
7.15 MB | 2016-12-26

Ilość pobrań: 404 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FantaMorph