w
googluj

XnRetro 1.26


XnRetro jest bardzo ciekawą bezpłatną aplikacją, dzięki której możemy stylizować nasze zdjęcia na stare, w stylu retro bądź vintage. Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze wersje systemu Windows, tak 32-, jak i 64-bitowe. Ponadto, program nie wymaga instalacji, dzięki czemu jest gotowy do użycia od razu po pobraniu i rozpakowaniu. Dzięki temu można go również używać z poziomu pendrive'a czy dysku przenośnego.

Największym atutem XnRetro jest jego niezaprzeczalna prostota - wystarczy załadować wybrane zdjęcia, zaaplikować wybrane filtry i zapisać wynik naszej pracy na dysku.

Istotną zaletą jest również bogactwo narzędzi do stylizacji. Do dyspozycji mamy ponad sześćdziesiąt efektów różnego rodzaju (kolory, światło, winiety, ramki), które na dodatek możemy niemal dowolnie konfigurować według własnego uznania.

Program idzie wyraźnie z duchem czasu, gdyż jest wyśmienicie przystosowany do współpracy z Internetem. Za jego pośrednictwem możemy utworzone przez nas zdjęcia przesłać e-mailem lub opublikować na swoich profilach w różnych serwisach internetowych (Facebook, Picasa, Flickr, Tumblr, Imgur, TwitPic, GlowFoto, ImageShack).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
XnRetroXnRetro 1.26
Wersja stabilna 32-bitowa
21.79 MB | 2013-05-25
XnRetro 1.26
Wersja stabilna 64-bitowa
23.56 MB | 2013-05-15
przejdź XnRetro dla Android

Ilość pobrań: 1176 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
XnRetro