w
googluj

Evaer Video Recorder Skype 2.4.6.15


Evaer Video Recorder Skype jest prostym w obsłudze narzędziem pozwalającym na nagrywanie rozmów przeprowadzanych za pomocą komunikatora Skype. Aplikacja radzi sobie z przechwytywaniem strumieniowego dźwięku i obrazu, umożliwiając nie tylko zapisanie treści rozmowy w postaci pliku audio, ale również podglądu kamer internetowych osób uczestniczących w dyskusji (dostępnych jest kilka trybów).

Program wyróżnia się przede wszystkim wygodnym, intuicyjnym interfejsem. Wszystkie niezbędne opcje zgromadzone są w głównym oknie, a zarządzanie nagraniami ułatwia prosta baza danych, przechowująca wszystkie stworzone pliki. Każdą rozmowę można dodatkowo opatrzyć stosownym komentarzem lub nazwą. Do dyspozycji użytkownika jest również prosty odtwarzacz, pozwalający na podgląd multimediów. Wśród innych ciekawych funkcji znajdują się:
- automatyczny start z systemem operacyjnym,
- wykrywanie uruchomienia Skype,
- podręczne menu w zasobniku systemowym,
- możliwość dostosowania ustawień związanych z rozdzielczością, liczbą rejestrowanych klatek na sekundę i rozdzielczością,
- wykrywanie głosu,
- automatyczne odpowiadanie w trybie czatu.

Uwaga!
Podczas pierwszego startu należy zezwolić aplikacji Skype na korzystanie z Evaer Skype Video Recorder - wystarczy nacisnąć na przycisk Zezwól.

Ograniczenia!
Narzędzie w wersji testowej typu trial. Głównym ograniczeniem jest możliwość nagrania maksymalnie pięciu minut rozmowy. W celu zniesienia tego limitu należy wykupić komercyjną licencję. Interfejs w angielskiej wersji językowej.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga Skype w wersji 5 lub wyższej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (8 głosów)

Strefa Download programu
Evaer Video Recorder SkypeEvaer Video Recorder Skype 2.4.6.15
Wersja stabilna
22.9 MB | 2024-06-15

Ilość pobrań: 2844 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Evaer Video Recorder Skype
avatararrow
~Skype | 2015.05.01 16:11
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mam z nim tylko 1 problem. Na KAŻDĄ rozmowę przypadają DWA pliki: MP3 z audio, i MP4 obraz+audio. Ktoś wie co z tym fantem zrobić? Chcę mieć 1 plik na 1 rozmowę...
Evaer Video Recorder Skype 1.6.2.82
avatararrow
~GG | 2011.09.09 14:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa poprawnie, polecam.