w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 109
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6440 dni
pl

Driver Fusion 8.1.3


Driver Fusion to program do oczyszczania systemu operacyjnego z pozostałości po starych, nieaktywnych lub powodujących konflikty sterownikach. Aplikacja jest następcą innego znanego narzędzia tego typu - Driver Sweeper. Wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika i bardzo dobrym wsparciem najpopularniejszych producentów sprzętu komputerowego (NVIDIA, Microsoft, AMD, ASUS, Intel, Logitech, Creative, Realtek).

Na początku pracy z programem należy w głównym oknie zaznaczyć interesujące nas sterowniki (wystarczy kliknąć na nie lewym przyciskiem myszy). Po naciśnięciu na opcję "Analizuj", aplikacja skanuje dysk w poszukiwaniu niepotrzebnych plików, folderów i wartości rejestru systemowego. Następnie możemy zapoznać się z raportem i usunąć wybrane pozostałości. Ważną funkcją Driver Fusion jest wykonywanie i przywracanie kopii zapasowych. Bardziej zaawansowani użytkownicy z pewnością skorzystają także z dziennika, zawierającego wpisy na temat przeprowadzonych operacji.

Inne cechy programu:
• zapisywanie i odtwarzanie rozmieszczenia ikon na pulpicie oraz rozdzielczości ekranu,
• automatyczne zatrzymywanie procesów i usług blokujących dostęp do sterowników,
• możliwość definiowania filtrów na podstawie nazw plików i katalogów, kluczy i wartości rejestru oraz usług systemowych (także za pomocą masek i zmiennych środowiskowych),
• możliwość włączenia/wyłączenia wybranych powiadomień.

Do paczki instalacyjnej została dołączona bardzo dobra instrukcja obsługi - znajdziemy ją w Menu Start oraz katalogu aplikacji.

Uwaga!
Z racji swojego przeznaczenia, aplikacja nie jest polecana dla początkujących użytkowników. Usunięcie niezbędnych sterowników może spowodować niepoprawną pracę poszczególnych podzespołów komputera.

Dokładną instrukcje jak dokonać odinstalowania sterowników za pomocą Driver Fusion znajdziemy tutaj.

Ograniczenia!
Driver Fusion jest dostępny za darmo tylko do osobistego, niekomercyjnego użytku. Producent udostępnia również bardziej rozbudowaną wersję Premium. Oferuje ona między innymi: zaawansowane informacje o sterownikach, menedżer podzespołów komputera, automatyczną ochronę systemu, dostęp do bazy danych online czy wymuszone usuwanie pozostałości po sterownikach. Szczegółowe informacje oraz możliwość zakupu znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie domyślnego języka systemu operacyjnego. Polską lokalizację można także zastosować w oknie konfiguracji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (18 głosów)

Strefa Download programu
Driver FusionDriver Fusion 8.1.3
Wersja stabilna
33.6 MB | 2020-07-17

Ilość pobrań: 12089 | W tym miesiącu: 23 | W poprzednim miesiącu: 25

Komentarze (3)
Driver Fusion
avatararrow
~pj.seniorek | 2015.06.12 18:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
tele02... znów lekceważysz ludzi, bo ty- jak zwykle 'najmądrzejszy'. U was w Pierdziszewie to chyba jedynie pies sołtysa lepiej kuma oprogramowanie... bufonie.
Aplikacja ok [jak na free]. Nie przejmuj się 'zatkao'... nikt nie rodzi się fachowcem.
Driver Fusion 3.0
avatararrow
tele02 | 2014.09.22 20:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@~zatkao | 2014.07.05 09:29, leszczu > najpierw naucz się czytać objaśnienia. Program nic SAM nie wykona !.

Pozdrawiam ...
Driver Fusion 2.5
avatararrow
~zatkao | 2014.07.05 09:29
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na co komu program, który nic ALE TO NIC nie naprawia?? To, ze mam problemy w kompie to wiem BEZ tego gówna!! Potrzebuję rozwiązania a nie potwierdzania, że czegoś brakuje!!
Driver Fusion 2.2