w
googluj
pl

Comodo Chromodo Private Internet Browser 57.0.2987.93


Comodo Chromodo Private Internet Browser to przeglądarka internetowa bazująca na Chromium, w której największy nacisk położono na bezpieczeństwo i prywatność użytkownika w Sieci, jak również możliwie najwyższą szybkość działania. Efekt ten osiągnięto, dzięki doposażeniu czystej instalacji przeglądarki w kilka plug-inów, które blokują szpiegujące pliki z witryn oraz żądania śledzenia przez witryny trzecie. Prócz tych dodatków, nie znajdziemy tu innych, rewolucyjnych rozwiązań. Pomijając przeglądarkę, na której bazuje, Chromodo przypomina oczywiście najbardziej Google Chrome’a, a w subiektywnym odczuciu działa równie szybko (niestety niekoniecznie szybciej).

Obsługa jest bardzo prosta i wręcz identyczna z każdym innym programem, który bazuje na Chromium. Żadne rozwiązanie nie jest tutaj zaskakujące i wszystko znajduje się na „swoim miejscu”. Do przeglądarki można się zalogować danymi konta Google i tym samym korzystać z udogodnień synchronizacji zakładek pomiędzy wieloma urządzeniami, czy też marketu z dodatkami i skórkami kolorystycznymi. Ustawienia programu pozostały w standardowej wersji: nie zostały okrojone z żadnych możliwości, ani nie doinstalowano tutaj nowych opcji, które rozszerzyłyby funkcje przeglądarki.

Comodo Chromodo to z pewnością ciekawa propozycja w szczególności dla tych użytkowników, którzy oczekują wstępnie przygotowanego pod kątem bezpieczeństwa i wydajności programu, zaraz po instalacji. Niestety poza tym, program nie wyróżnia się niczym szczególnym, choć jest oczywiście kolejnym, udanym projektem opartym na Chromium. Warto go przetestować i zdecydować, czy lepiej korzystać z niego, czy na przykład z Chrome’a.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (18 głosów)

Strefa Download programu
Comodo Chromodo Private Internet BrowserComodo Chromodo Private Internet Br... 57.0.2987.93
Wersja stabilna
66.33 MB | 2017-08-07
przejdź
Comodo Chromodo Private Internet Browser P...
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 2401 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Comodo Chromodo Private Internet Browser