w
googluj
pl

WhiteHat Aviator 37.0.2062.99 (2.6)


WhiteHat Aviator to kolejna, ciekawa propozycja przeglądarki internetowej bazującej na Chromium, w której największy nacisk położono na bezpieczeństwo, prywatność oraz szybkość ładowania zasobów Sieci. Zrealizowane to zostało głównie poprzez dostępne już od momentu instalacji dodatki, w tym Disconnect (który podmienia informacje przesyłane podczas uzupełniania formularzy w Internecie, zapobiegając w ten sposób wyłudzeniom tych informacji od użytkownika) oraz User-Agent Switcher - rozszerzenie pozwalające na przełączanie przeglądarki pomiędzy trybami „udającymi” inne urządzenia lub oprogramowanie (wiodące przeglądarki lub na przykład smartfony czy tablety), co będzie ogromnym atutem głównie dla osób tworzących strony internetowe, kiedy niezbędne jest częste testowanie kodu na różnych konfiguracjach.

Ponieważ Aviator bazuje na otwartym kodzie Chromium, jego obsługa jest wręcz identyczna z tą, która znana jest z tej właśnie przeglądarki lub chociażby Google Chrome’a. Podobnie jak w innych programach stworzonych w oparciu o ten kod, tutaj również mamy możliwość nieograniczonego korzystania ze sklepu z rozszerzeniami do przeglądarki Google’a, jak również dostęp do całej masy różnych motywów kolorystycznych, dzięki którym łatwo zmienimy wygląd przeglądarki.

Chwalona przez producenta szybkość działania rzeczywiście stoi na wyższym poziomie niż w Chromie i da się to zauważyć gołym okiem, bez specjalistycznych testów, co z pewnością jest ogromnym plusem. Wadą aplikacji są natomiast nie do końca przetłumaczone z języka angielskiego ustawienia, które mogą okazać się kłopotem dla osób nieposługujących się tym językiem.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
WhiteHat AviatorWhiteHat Aviator 37.0.2062.99 (2.6)
Wersja stabilna
60.54 MB | 2015-06-20

Ilość pobrań: 2533 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
WhiteHat Aviator