w
googluj
pl

Comodo Chromodo Private Internet Browser Portable 57.0.2987.93


Comodo Chromodo Private Internet Browser Portable – przenośne wydanie przeglądarki internetowej stworzonej przez firmę Comodo, znanego producenta oprogramowania antywirusowego i innych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa WWW. Program opiera się na kodzie źródłowym przeglądarki Chromium, tak samo jak znany chyba wszystkim Google Chrome. Chromodo zaopatrzono w kilka rozszerzeń, które troszczą się o ochronę systemu i prywatnych danych użytkownika surfującego w Internecie, a także oferują funkcje pobierania materiałów wideo z YouTube, udostępniania treści w serwisach społecznościowych oraz łatwiejszego wyszukiwania informacji i obrazów w sieci. Przeglądarka korzysta z serwerów DNS firmy Comodo, blokujących różne niebezpieczne witryny.

Wśród rozszerzeń preinstalowanych przez producenta znajdziemy: Comodo Web Inspector (wyświetla raporty na temat bezpieczeństwa wybranych witryn czy stron WWW), Ad Sanitizer (blokuje niebezpieczne ciasteczka i skrypty śledzące aktywność użytkownika), Comodo Media Downloader (pozwala na pobieranie klipów wideo z YouTube), Comodo Share Page Service (odpowiada za szybkie publikowanie stron i obrazów w serwisach Facebook, Twitter, LinkedIn), a także Comodo Drag & Drop (wyszukiwanie poprzez przeciąganie zaznaczonego tekstu lub obrazu, udostępnianie obrazów w kilku serwisach społecznościowych).

Oprócz użycia specyficznych DNS-ów i rozszerzeń, Chromodo właściwie całkowicie przypomina Chromium albo Google Chrome. Jest więc przeglądarką wydajną i nowoczesną, wspierającą najnowsze standardy W3C. Użytkownicy zaznajomieni z Google Chrome bez kłopotów odnajdą się w interfejsie Chromodo. W razie potrzeby skorzystają z wszystkich funkcji konta Google, sklepu Google Play, a także z rozszerzeń i motywów przeznaczonych dla Chrome. Warto wspomnieć o funkcji importu zakładek właśnie z tej przeglądarki oraz z Mozilli Firefox, Internet Explorera lub pliku HTML.

Wersja Portable przechowuje ustawienia i profil użytkownika tylko we własnym katalogu głównym. Dzięki temu jest w pełni przenośna i może działać na różnych komputerach z zachowaniem tej samej konfiguracji, np. z poziomu pendrive’a czy dysku zewnętrznego.

Uwaga!
Plik przeznaczony do pobrania jest normalnym instalatorem Chromodo, jednak posiada opcję stworzenia wersji Portable w wybranej lokacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (9 głosów)

Strefa Download programu
Comodo Chromodo Private Internet Browser PortableComodo Chromodo Private Internet Br... 57.0.2987.93
Wersja stabilna
66.33 MB | 2017-08-07
przejdź Wersja instalacyjna Comodo Chromodo Private Internet Browser

Ilość pobrań: 816 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (0)
Comodo Chromodo Private Internet Browser Portable