w
googluj

Polarity Portable 9.3.9


Polarity Portable (wersja przenośna, niewymagająca instalacji w systemie)to przeglądarka internetowa bazująca na Chromium oraz silniku Trident, której głównym atutem jest zwiększenie bezpieczeństwa podczas przeglądania zasobów Sieci (np. poprzez blokowanie reklam oraz śledzenia), a także wysoka stabilność pracy i wiele możliwości personalizacji: zaskakująco wiele szczególnie w kwestii wyglądu, gdzie swobodnie możemy edytować kolor praktycznie każdego istotniejszego elementu interfejsu.

Zadbano tu również o szybkość działania przy ładowaniu kolejnych stron, a dzięki nowatorskim algorytmom, aplikacja powinna być niedużym obciążeniem dla komputera. Jak słusznie zauważa producent, będzie to miało wyraźne odzwierciedlenie na przykład w czasie pracy na baterii naszego laptopa (przeglądanie Internetu to często jedna z głównych czynności wykonywanych przy komputerze, więc lekkość programu ma tutaj znaczenie). Jeśli chodzi o obsługę przeglądarki, łączy ona cechy znane z wielu innych popularnych programów, na przykład z Chrome’a i Firefoxa, ale dodaje również całkowicie własne. Choć producent sugeruje, że standardowo w programie funkcjonuje Adblock, podczas naszych testów nie dało się zauważyć jego poprawnego działania, ani odpowiednio skonfigurować ustawień, które mogłyby na to wpłynąć – za to minus.

Program oferuje własne sklep z aplikacjami, których na chwilę obecną nie jest dostępnych wiele (porównując z konkurencją), ale znajdziemy wśród nich najbardziej przydatne pozycje, takie jak Facebook, Twitter, Tumblr, Gmail, Pinterest, Linkedin, Wordpress, Blogger, pakiet Microsoft Office i wiele innych. Podczas codziennego użytkowania program rzeczywiście sprawnie ładuje strony, plasując się na podobnym poziomie, co konkurencyjne i popularniejsze przeglądarki; nie są to jednak wyniki rekordowe. Jest to kolejna interesująca przeglądarka, którą warto przetestować – być może dla któregoś z użytkowników okaże się właśnie „tą” idealną.

Uwaga!
• W praktyce instalacja może się okazać dość czasochłonna.• Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Polarity PortablePolarity Portable 9.3.9
Wersja stabilna
71.08 MB | 2019-05-20
przejdź Wersja instalacyjna Polarity

Ilość pobrań: 482 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Polarity Portable