w
googluj

BackTrainer 1.0.0.47


BackTrainer to aplikacja treningowa, która stworzona została, by ukoić przede wszystkim ból pleców, na który, w siedzącym trybie życia, skarży się sukcesywnie coraz więcej ludzi. Program składa się z siedmiu programów treningowych do wyboru, po którymi znajdziemy po kilka ćwiczeń z czytelnym opisem i ilustracjami i filmem, jak należy je wykonywać.

Dużym plusem programu jest jego prostota (aplikacja bazuje na interfejsie Morden UI), dzięki której jego obsługa, również w czasie treningu, kiedy użytkownik będzie już zmęczony, nie powinna stanowić najmniejszego problemu. Również ustawienia aplikacji zostały ograniczone do minimum; mamy w nich możliwość wyboru opóźnienia w rozpoczęciu ćwiczenia oraz opcję automatycznego uaktywniania stopera podczas odtwarzania filmów instruktażowych.

Aby skorzystać z któregoś z programów treningowych, wystarczy wybrać jego dużą ikonę, a następnie ćwiczenie, które nas interesuje. W kilku zdaniach możemy przeczytać, jak je należy wykonywać lub obejrzeć film, w którym dane ćwiczenie prezentowane jest przez modela (warto spróbować wykonywać ćwiczenia równolegle z filmem, wówczas będziemy mieli możliwość zachowania odpowiedniego tempa). Dodatkiem w programie są trzy filmy, które prezentują sposób działania mięśni oraz kręgosłupa człowieka.

Uwaga!
Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo tylko do 1 dnia działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BackTrainerBackTrainer 1.0.0.47
Wersja stabilna
355.8 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 179 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
BackTrainer