w
googluj

Hair Pro 2012


Hair Pro to lekki program do doboru fryzur. Aplikacja pozwala użytkownikowi na wybranie jednego z dostępnych uczesań, a następnie dopasowanie jego kolorystyki i parametrów do własnych potrzeb. Program bardzo dobrze nada się do przetestowania nowego wyglądu lub znalezienia odpowiedniej fryzury na różne okazje. Hair Pro obsługuje wszystkie popularnie formaty plików graficznych, w tym: PNG, JPEG, GIF, TIFF, TARGA, BMP, WMF, PSD. Zdjęcia mogą zostać przed wczytaniem do aplikacji odpowiednio przeskalowane i dopasowane do formatki.

Narzędzie wyposażone jest w dosyć wygodny, wizualny edytor. Program nie wymaga od użytkownika znajomości mechanizmów związanych obróbką grafiki i posiadania specyficznej wiedzy technicznej - przypadnie do gustu mniej zaawansowanym odbiorcom. Modyfikacja fotografii sprowadza się do wybrania jednej z fryzur (dostępne są wersje damskie i męskie) oraz dopasowania jej do zdjęcia. Dla ułatwienia, uczesania zostały podzielone na kategorie, uszeregowane według długości włosów i domyślnej barwy. Warty uwagi jest także tryb automatyczny - aplikacja samodzielnie wygeneruje różne wersje kolorystyczne i stylistyczne fryzur.

Pozostałe funkcje pakietu:
- tworzenie i zarządzanie galeriami,
- przycinanie i "odbijanie" zdjęć,
- podstawowe opcje edycyjne (zaznaczanie, wycinanie, pobieranie kolorów, rozmazywanie, klonowanie, spray),
- cofanie i powtarzanie operacji,
- wczytywanie zdjęć z aparatu, kamery internetowej lub skanera,
- drukowanie wyników pracy.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne w wersji demonstracyjnej. Ograniczenia polegają na blokadzie okna preferencji oraz limicie nałożonym na bibliotekę fryzur (dostępne jest 56 pozycji). Zniesienie tych niedogodności jest możliwe poprzez zakup pełnego wydania.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (10 głosów)

Strefa Download programu
Hair ProHair Pro 2012
Wersja stabilna
5.83 MB | 2012-07-23

Ilość pobrań: 6322 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Hair Pro