w
googluj

Beauty Studio 5


Beauty Studio to popularne narzędzie do stylizacji. Aplikacja udostępnia kompleksowy zestaw funkcji, umożliwiających użytkownikowi dobranie odpowiedniego makijażu, fryzury czy dodatków.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Przebieg stylizacji został podzielony na etapy, poprzez które przechodzimy, naciskając odpowiednie przyciski w głównym oknie. Na początku należy wczytać fotografię z dysku twardego lub podłączonego urządzenia bądź też otworzyć jeden z gotowych projektów. Kolejne kroki polegają na:
- dostosowaniu jasności, kontrastu i kanałów kolorów,
- rozpoznaniu konturów twarzy i ewentualnym poprawieniu punktów wyznaczonych przez aplikację,
- podaniu danych osobowych (imię, płeć, typ twarzy/oczu/ust/włosów, wzrost, kolor skóry/oczu/włosów/ust i inne).

Po wypełnieniu kwestionariusza, uzyskamy dostęp do garści porad na temat naszego wyglądu. Zasadniczym zadaniem programu jest możliwość stylizacji. Dzięki dostępnym funkcjom możemy między innymi:
• dobrać fryzurę - aplikacja oferuje kilkanaście typów fryzur oraz możliwość kalibracji kolorystyki włosów,
• sprawdzić różne konfiguracje makijażu - za pomocą programu zmienimy wygląd ust oraz dopasujemy make-up do naszej twarzy,
• dobrać dodatki - z poziomu tej zakładki mamy dostęp do bogatej kolekcji biżuterii (naszyjniki i kolczyki), okularów, soczewek kontaktowych, nakryć głowy i ozdób,
• sprawdzić gotowe stylizacje wieczorowe, dzienne i imprezowe.

Każdy element umieszczony przez nas na formatce jest podatny na pozycjonowanie - możemy go przesunąć w dowolne miejsce. Na uwagę zasługują dodatkowe narzędzia edycyjne. Znajdziemy wśród nich opcje koloryzacji włosów, nożyczki ekranowe, pędzel o konfigurowalnych parametrach, gumkę i dyfuzor, umożliwiający rozmazywanie obrazu. Po zakończeniu stylizacji, gotowy wygląd możemy wydrukować bądź zapisać w postaci projektu, nadającego się do późniejszego odtworzenia. Stylizację opublikujemy również w sieci, wysyłając ją na adres poczty elektronicznej lub korzystając z opcji integracji z popularnymi serwisami społecznościowymi (Twitter, Picasa, Facebook).

Pozostałe funkcje programu:
- możliwość pracy na warstwach (wbudowany prosty menadżer),
- skalowanie, przesuwanie i centrowanie obrazu,
- obracanie widoku o dowolny kąt,
- oznaczanie ulubionych stylizacji,
- szablony druku,
- wbudowana wyszukiwarka,
- automatyczne dobieranie wyglądu.

Beauty Studio zostało dobrze udokumentowane. Oprócz podpowiedzi widocznych w interfejsie aplikacji, do dyspozycji mamy zasobną w informacje instrukcję obsługi.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Ograniczenie polega na braku możliwości wczytywania własnych zdjęć - zapoznanie się z możliwościami aplikacji jest możliwe jedynie na podstawie kilku dołączonych do paczki instalacyjnej projektów.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Beauty StudioBeauty Studio 5
Wersja stabilna
50.39 MB | 2012-07-05

Ilość pobrań: 1597 | W tym miesiącu: 29 | W poprzednim miesiącu: 28

Komentarze (0)
Beauty Studio