w
googluj

Auslogics Browser Care 5.0.24.0


Auslogics Browser Care to program pozwalający na przywrócenie ustawień strony głównej przeglądarki oraz jej silnika wyszukiwania, oferujący także możliwość wyłączania i usuwania rozszerzeń, w tym toolbarów. Użytkownik często nieświadomie instaluje wraz z pożądanym przez niego programem również rozmaite zewnętrzne aplikacje, które chętnie zmieniają stronę główną oraz silnik wyszukiwania, a także objawiają się w postaci dodatkowych pasków w interfejsie przeglądarki. Niekiedy są to rozszerzenia lub toolbary typowo reklamowe bądź zawierające odnośniki do stron zawierających wirusy czy inne malware. Nie trudno stwierdzić, iż taka działalność jest dla nas dość uciążliwa, czy nawet niebezpieczna. Browser Care pomoże usunąć wszystkie zbędne toolbary oraz dodatki z naszej przeglądarki. Za pomocą kilku kliknięć ustawimy stronę główną na domyślną lub dowolnie przez nas wybraną, a także zdecydujemy o silniku wyszukiwania.

Obsługiwane przeglądarki to Internet Explorer, Google Chrome oraz Mozilla Firefox. Silniki spośród których możemy wybierać to Google, Bing, Yahoo, Netsprint, Onet, Wirtualna Polska, Wikipedia, Allegro itp. Ogólnie, dla każdej ze wspieranych przeglądarek internetowych ustawimy silnik z jej preinstalowanego zestawu search engine’ów. Możliwe jest także kompletne przywracanie ustawień „fabrycznych” przeglądarki oraz wybranie jej jako domyślnej w systemie. Warto dodać, że program pozwala na eksplorację rozszerzeń pod kątem typowych dodatków oraz toolbarów. W aplikacji dostępna jest również opcja czyszczenia ciasteczek, cache, historii i danych autoryzacyjnych przeglądarki (uwaga! kasowane są hasła i niestety: czasem zakładki). Dodatkowo, można wybrać funkcję powrotu do stanu sprzed czyszczenia i wprowadzenia zmian przez Browser Care, a także skorzystać z punktów przywracania Windows.

Szata graficzna aplikacji została wykonana z dużym wyczuciem estetyki. Interfejs jest przejrzysty i intuicyjny, z obsługą programu poradzi sobie właściwie każdy użytkownik. W razie wątpliwości co do korzystania z poszczególnych opcji narzędzia, można zapoznać się z FAQ i innymi informacjami, które umieszczono na stronie producenta.

Uwaga!
Program nie jest już dalej rozwijany i został usunięty z serwerów producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Auslogics Browser CareAuslogics Browser Care 5.0.24.0
Wersja stabilna
11.58 MB | 2019-03-26

Ilość pobrań: 775 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Auslogics Browser Care