w
googluj
pl

Anvi Slim ToolBar 1.4


Anvi Slim ToolBar to narzędzie służące do usuwania pasków narzędziowych działających z poziomu przeglądarek internetowych. Oprogramowanie tego typu jest w większości przypadków zbędne, a nawet szkodliwe dla działania komputera, dlatego warto poświęcić chwilę i pozbyć się zbędnych komponentów. Anvi Slim ToolBar jest kompatybilny z następującymi przeglądarkami: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Działa w oparciu o ciągle aktualizowaną bazę zagrożeń, co gwarantuje wysoką skuteczność działania.

Program, podobnie zresztą jak inne produkty spod znaku Anvisoft, charakteryzuje się przyjaznym dla początkującego użytkownika, nowoczesnym interfejsem. W głównym oknie znajdziemy odnośniki do trzech podstawowych modułów aplikacji. Po naciśnięciu na przycisk "Skanuj" rozpocznie się wyszukiwanie zagrożeń bezpieczeństwa, a następnie zostanie udostępniona możliwość usunięcia szkodników. Opcja "Zarządzaj" uruchamia wygodną przeglądarkę wszystkich zainstalowanych dodatków do przeglądarek internetowych. W niej również dostępna jest funkcja eliminowania zbędnych komponentów. Kolejny moduł o nazwie "Napraw Przeglądarkę" to nic innego jak konsola pozwalająca na przywrócenie domyślnej strony startowej oraz ustawienie jednego z bezpiecznych silników wyszukiwania.

Aplikacja została wyposażona w kilka dodatkowych funkcji, które w znacznym stopniu zwiększają jej użyteczność. Warty uwagi jest tryb automatycznej ochrony komputera, który wykryje zagrożenia jeszcze przed ich zainstalowaniem. Dla bezpieczeństwa i komfortu użytkownika udostępniono również zintegrowany system kopii zapasowych. Pozwala on na przywrócenie dodatków usuniętych przez przypadek bądź niesłusznie zakwalifikowanych jako szkodliwe.

Ograniczenia!
Anvi Slim ToolBar jest rozpowszechniany w wersji testowej typu trial. Okres ewaluacyjny trwa przez 15 dni od daty instalacji programu - przez ten czas użytkownik może przetestować dostępną funkcjonalność, a następnie zdecydować się na zakup pełnej wersji lub usunięcie aplikacji z dysku twardego.

Spolszczenie!
Program jest dostępny w polskiej wersji językowej. Spolszczenie interfejsu należy ustawić ręcznie z poziomu okna z opcjami konfiguracyjnymi (w polu oznaczonym etykietą "Language" wybieramy opcję "Polish").

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Anvi Slim ToolBarAnvi Slim ToolBar 1.4
Wersja stabilna
8.96 MB | 2014-12-13

Ilość pobrań: 713 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Anvi Slim ToolBar