w
googluj

ArcSoft PhotoStudio Paint 1.6.1.107


ArcSoft PhotoStudio Paint - program do malowania przeznaczony dla dzieci. Aplikacja jest dobrą alternatywą dla systemowych narzędzi jak również rozbudowanych pakietów graficznych. Dzięki niej pociecha szybko przyswoi obsługę komputera oraz w łatwy sposób stworzy atrakcyjnie wyglądające rysunki. Dużą zaletą pakietu jest obsługa ekranów dotykowych.

Program posiada kolorowy i przyjazny interfejs - w centralnej części okna znajdziemy przestrzeń do malowania, po bokach natomiast zgromadzone są narzędzia edycyjne. Opatrzone zostały one odpowiednimi ikonkami, dzięki czemu dziecko nie będzie miało problemów z identyfikacją elementów przybornika. Ten składa się z kredki, flamastra, świecówki, farby, gumki i dwóch palet kolorystycznych. Kolejne funkcje to:
• wypełnianie obszaru wzorem,
• różdżka, dodająca do obrazka losowe elementy (balony, krople deszczu, chmury, drzewa, liście, gwiazdy),
• kolekcja symboli graficznych (cyfry, litery, znaki matematyczne),
• biblioteki dwuwymiarowych i trójwymiarowych clipartów (zwierzęta, zabawki, przedmioty codziennego użytku i inne).

Program oferuje także dwa rodzaje gier interaktywnych. Pierwsza to kolorowanki - wystarczy wybrać wzór, a program wyświetli schemat i docelowy wygląd rysunku. Druga gra polega na łączeniu kropek podpisanych kolejnymi liczbami - po uszeregowaniu wszystkich elementów układanki, odtworzona zostanie krótka animacja.

Interesującą funkcją jest możliwość zobaczenia procesu powstawania rysunku. Aplikacja nagrywa wszystkie wykonane przez nas operacje, pozwalając na prześledzenie kreacji krok po kroku. Dodatkowe ułatwienia to cofanie i powtarzanie zadań; obracanie, blokowanie i zmiana wielkości elementów, efekty audio. Wyniki pracy możemy zapisać na dysku lub wysłać na serwery producenta. Specjalna strona zawiera galerię oraz ranking najciekawszych rysunków.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne w postaci 15 dniowej wersji próbnej. Po upływie okresu testowego należy zakupić pełne wydanie lub usunąć aplikację z systemu operacyjnego.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu DirectX w wersji 9.0c lub wyższej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
ArcSoft PhotoStudio PaintArcSoft PhotoStudio Paint 1.6.1.107
Wersja stabilna
31.69 MB | 2013-08-01

Ilość pobrań: 524 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ArcSoft PhotoStudio Paint