w
googluj

Anvi Ad Blocker 2.2


Anvi Ad Blocker to niewielkie narzędzie do blokowania reklam. Dzięki niemu zmniejszymy zużycie transferu, a także poprawimy prędkość ładowania stron, komfort użytkowania i bezpieczeństwo naszego komputera. Aplikacja pozwala na wyeliminowanie najbardziej typowych form szkodliwych i niepotrzebnych treści (okna popup, bannery w formie grafiki lub animacji Flash, strony rozpowszechniające złośliwe oprogramowanie, witryny wyłudzające prywatne informacje). Mechanizm działania opiera się na podmianie pliku HOSTS, który jest odpowiedzialny za przechowywanie informacji na temat mapowania adresów IP na nazwy hostów. Program został przygotowany przez zespół Anvisoft, znany z kilku bardzo dobrych narzędzi do optymalizacji systemu Windows.

Aplikacja posiada przyjazny interfejs, który przypadnie do gustu również mniej doświadczonym użytkownikom. Program nie wymaga żmudnej konfiguracji i jest w zasadzie bezobsługowy. Anvi Ad Blocker współpracuje z serwerami producenta, automatycznie pobierając najnowsze filtry. Oczywiście przy odrobinie wiedzy możemy skonstruować własne reguły dotyczące blokowanych zasobów sieci Web - odpowiedni formularz znajdziemy na karcie Custom.

Anvi Ad Blocker jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari i inne).

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również edycja darmowa, która pozbawiona jest funkcji monitorowanie szkodliwych stron internetowych, jak również skanowania adresów URL.

Wymagania!
Do poprawnego działania aplikacji, z racji jej specyfiki, wymagane jest połączenie z Internetem.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (18 głosów)

Strefa Download programu
Anvi Ad BlockerAnvi Ad Blocker 2.2
Wersja stabilna
6.07 MB | 2013-07-27

Ilość pobrań: 13627 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Anvi Ad Blocker