w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 500
Wszystkich postów: 937841
Wszystkich tematów: 138397

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Stop Reclame 3.0.0.0


Stop Reclame – rozszerzenie przeglądarki internetowej blokujące reklamy, ciasteczka firm trzecich, przyciski powiązane z serwisami społecznościowymi, śledzenie użytkownika oraz wiele innych elementów, dedykowane do Google Chrome (istnieje jednak również wersja dla przeglądarki Opera). Jest proste w obsłudze, ale dzięki skuteczności i sprawności działania, może stanowić ciekawą alternatywę dla najpopularniejszego w tej kategorii programu AdBlock Plus.

Podobnie, jak wspomniane rozszerzenie, również tutaj nie jest wymagana praktycznie żadna konfiguracja, choć w razie potrzeby jest oczywiście dostępna. Po zainstalowaniu w przeglądarce opisywanego programu, jest on od razu gotowy do użycia (nie wymaga ponownego uruchomienia Chrome’a). Od tego momentu na wszystkich stronach, które odwiedzamy, automatycznie zablokowane zostanie wyświetlanie reklam, zbieranie informacji o użytkowniku oraz inne, wybrane ręcznie elementy. O skuteczności aplikacji możemy na bieżąco dowiadywać się bezpośrednio z jej ikony obok paska adresu w przeglądarce, która wyświetla licznik zablokowanych elementów na danej stronie podczas obecnej wizyty. Pod tym względem aplikacja jest niemal identyczna ze wspominanym wcześniej dodatkiem AdBlock, różniąc się jedynie wyglądem interfejsu.

Ustawienia programu są również analogiczne do popularnego dodatku. Znajdziemy wśród nich między innymi możliwość tworzenia list wyjątków czy wybierania spośród kilku podstawowych opcji działania. Do ustawień dostaniemy się klikając odpowiednią opcję w okienku wyświetlanym po naciśnięciu myszą na ikonie rozszerzenia w przeglądarce. Całość działa sprawnie i jest wygodna w obsłudze. O tym, czy może skutecznie zagrozić popularnemu AdBlockowi zadecydują z pewnością sami użytkownicy, jednak od strony technicznej aplikacje zdecydowanie mogą się ze sobą równać, w związku z czym warto poddać je praktycznym testom.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
Stop ReclameStop Reclame 3.0.0.0
Wersja stabilna
0.14 MB | 2023-03-07

Ilość pobrań: 1040 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Stop Reclame