w
googluj

Bad Ad Johnny for Chrome 1.1.0


Bad Ad Johnny for Chrome to rozszerzenie do popularnej przeglądarki Google Chrome, które dba o blokowanie reklam oraz innych szkodliwych elementów, które mogą negatywnie wpływać na użytkownika podczas przeglądania zasobów Sieci. Charakteryzuje się wysoką skutecznością, głównie dzięki konsekwencji twórcy, który nie dopuszcza w programie wyjątków i blokuje wszystkie szkodliwe treści niezależnie od potencjalnych ofert ze strony reklamodawców.

Podobnie, jak większość oprogramowania tego rodzaju, aplikacja podczas działania jest praktycznie niezauważalna, działając w tle przeglądarki i na bieżąco blokując reklamy i malware. Podobnie, jak u konkurencji, przed wyświetleniem danej strony internetowej, przechodzi ona przez odpowiednie algorytmy, by zablokować szkodliwe treści przed wyświetleniem. Program pozwala nie tylko blokować wszystkie treści, ale również tworzyć listę wyjątków (zarówno białą, jak i czarną), na których można umieszczać wyjątkowe strony.

Ciekawostką jest także opcja wskazywania konkretnych elementów stron, które mają być blokowane – wówczas przy pomocy myszy wystarczy podświetlić obszar, który nam się nie podoba, aby od następnej wizyty na tej samej witrynie nie był już wyświetlany. Może się to okazać na przykład przydatne do wskazywania niechcianych formularzy lub hipotetycznie nierozpoznanych przez dodatek reklam.

W programie dostępne są również inne ustawienia oraz wygodny, pełnoekranowy podgląd wspominanych list wyjątków. Do wszystkich opcji dostaniemy się z poziomu symbolu zębatki w widoku dodatku w przeglądarce.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Bad Ad Johnny for ChromeBad Ad Johnny for Chrome 1.1.0
Wersja stabilna
2.57 MB | 2017-02-14

Ilość pobrań: 885 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Bad Ad Johnny for Chrome