w
googluj

Anvi AD Blocker Ultimate Free 3.2.0


Anvi AD Blocker Ultimate Free to darmowa wersja niewielkiego programu, który blokuje natarczywe reklamy podczas przeglądania Internetu. Jest to aplikacja praktycznie bezobsługowa, której interfejs został maksymalnie uproszczony, by umożliwiać wygodną analizę danych również użytkownikom początkującym. Działanie opiera się tutaj na bieżącej analizie ruchu sieciowego, który generujemy poprzez odwiedzanie kolejnych stron w Internecie. Aplikacja wychwytuje kod związany z reklamami, wycinając go z treści, które docierają do przeglądarki, powodując tym samym brak jego wyświetlania na stronie.

Program nie jest rozszerzeniem do żadnej przeglądarki, ale narzędziem działającym jako osobna aplikacja. Takie rozwiązanie ma swoje dwie strony. Dobra jest taka, iż włączony program cały czas czuwa nad ruchem sieciowym w całym komputerze, dzięki czemu niezależnie od wykorzystywanej przeglądarki internetowej (lub kilku jednocześnie), korzyści z funkcjonowania AD Blockera są zauważalne. Minusem jest natomiast wydajność, ponieważ brak integracji z konkretnymi przeglądarkami powoduje konieczność przeprowadzenia przez komputer znacznie większej ilości operacji, przez co odczuwalna "szybkość" Internetu może nieco spaść.

W programie nie znajdziemy wiele ustawień, ponieważ ograniczono je do niezbędnego minimum: preferencji związanych z ręczną konfiguracji naszego połączenia sieciowego, jak również wygodny moduł zarządzania skórkami. Dostępna jest jasna bądź ciemna, a także opcja automatyczna, która dostosowuje okienko programu zgodnie z porą dnia, w której z niego korzystamy.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również edycja trial płatnej wersji programu, która dodatkowo rozszerzona została o monitorowanie szkodliwych stron internetowych, jak również skanowanie adresów URL.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (8 głosów)

Strefa Download programu
Anvi AD Blocker Ultimate FreeAnvi AD Blocker Ultimate Free 3.2.0
Wersja stabilna
7.89 MB | 2015-01-16

Ilość pobrań: 6482 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (2)
Anvi AD Blocker Ultimate Free
avatararrow
~enter | 2015.10.06 17:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
NAJLEPSZY Z TEGO WSZELKIEGO BADZIEWIA UDAJĄCEGO ŻE COŚ BLOKUJE . Niestety trochę muli system .
Anvi AD Blocker Ultimate Free 3.2.0
avatararrow
~enter | 2015.03.22 15:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skuteczny ale muli
Anvi AD Blocker Ultimate Free 3.2.0