w
googluj
pl

Tanie żarcie 3.3


ico
Jeżeli:
• masz smartfona lub tablet z system Android,
• jesteś "na mieście",
• lubisz fast-foody McDonald;s, KFC, Burger-King lub North Fish...
to nie masz wyjścia: instaluj aplikację Tanie żarcie!

Dzięki niej będziesz mógł kupować swoje ulubione posiłki taniej, niż zwykle. Jak to możliwe? To proste: aplikacja zawiera zbiór kuponów zniżkowych do sieci restauracji wymienionych powyżej. W dodatku możesz korzystać z tego programu nawet wtedy, gdy nie masz połączenia z internetem.

Przejdźmy już do bardzo prostego interfejsu aplikacji. Na początku mamy na jej ekranie krótką instrukcję obsługi. W menu zaś - spis dostępnych sieci restauracji. Jeżeli dana sieć nie oferuje obecnie kuponów, nie można otworzyć jej okna. Natomiast gdy kupony są aktywne, zobaczymy datę ich obowiązywania, a po tapnięciu przejdziemy do smacznie wyglądającego okna z obrazkami posiłków, nazwą i ceną. Mamy dwa sposoby przeglądania kuponów: w formie kafelek albo listy. Po tapnięciu w wybrany produkt będziemy mogli je przeglądać w formie pełnoekranowej w interfejsie aplikacji albo w formie totalnie pełnoekranowej (tak określmy sposób wyświetlania, w którym nie mamy u góry paska statusu Androida); aby przechodzić do kolejnych wystarczy przesuwać ekran. Zobaczymy tym samym bardziej szczegółowe dane; np. od kiedy kupon obowiązuje, "Promocji nie łączymy" czy ile (teoretycznie) na promocji zyskamy.

Jak zaznaczają twórcy Taniego żarcia: "Aplikacja nie jest oficjalną aplikacją żadnej z wymienionych sieci restauracji jednak same kupony są oficjalnymi kuponami tych restauracji i powinny być respektowane we wszystkich punktach". Aby więc kupować taniej, wystarczy pokazać kupon na ekranie urządzenia podczas dokonywania zakupu.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest domyślnie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Tanie żarcieTanie żarcie dla Android
2015-04-08

Ilość pobrań: 244 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Tanie żarcie