w
googluj

Blood Alcohol Finder 1.10


ico
Wielokrotnie wahamy się, czy wsiąść za kierownicę samochodu po spożyciu, jakby się wydawało, niewielkiej ilości alkoholu, a obliczenie zawartości niedozwolonych substancji we krwi często staje się niemożliwe ze względu na brak specjalistycznych narzędzi. W oszacowaniu naszego stanu upojenia z pewnością pomocna okaże się przeznaczona na urządzenia z systemem Android aplikacja Blood Alcohol Finder.

Produkcja studia Crabtree umożliwia zmierzenie ilości alkoholu we krwi za pomocą popularnej, alternatywnej skali BAC (Blood Alcohol Content). Proces korzystania z aplikacji rozpoczynamy od stworzenia profilu użytkownika i określenia jego podstawowych kryteriów: nazwy, wagi oraz płci danej osoby. Program pozwala na określenie ciężaru w funtach oraz kilogramach, dzięki czemu Blood Alcohol Finder okazuje się przystępny także dla polskich użytkowników. Kolejnym krokiem jest rzecz jasna określenie ilości oraz rodzaju alkoholu, jaki został wcześniej spożyty. Twórcy zawarli w aplikacji bogatą listę różnorodnych trunków, wśród których znajdziemy szereg popularnych whisky, rumów, win czy szampanów. W razie braku poszukiwanej pozycji program pozwala na dodanie własnej opcji za pomocą prostego w obsłudze formularza. Każda z pozycji zawiera dokładną zawartość alkoholu, zaś zadaniem użytkownika jest określenie ilości przeciętnych dawek wybranego napoju – przykładowe jednostki mogą być przedstawione zarówno w uncjach, jak i w mililitrach. Na koniec należy podać, w jakim okresie czasu od pomiaru zostało zakończone spożycie.

Rezultat pomiaru określony jest przez wartość liczbową pochodzącą z zakresu skali BAC (0.01-0.50) oraz listę efektów ubocznych, jakie może powodować wskazana przez użytkownika ilość alkoholu. Bardzo przydatny dla kierowców może okazać się również wykres, który określa, po jakim czasie od spożycia możliwe będzie poprowadzenie pojazdu zgodnie z normami określonymi przez prawo. Program pozwala na stworzenie kilku profili użytkownika jednocześnie, dzięki czemu program będzie również użyteczny na imprezach, na których bawi się kilka-kilkanaście osób. Aplikacja została udostępniona w języku angielskim.

Ograniczenia!
W trakcie użytkowania aplikacji wyświetlane są reklamy.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Blood Alcohol FinderBlood Alcohol Finder dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 23 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Blood Alcohol Finder