w
googluj
pl

AppSales 9.1


ico
Czy należysz do elity użytkowników systemu operacyjnego Android? Elita to ci, którzy - gdy spodoba im się jakaś płatna aplikacja - wydają pieniądze, aby ją mieć, a nie kradną jej przez pobranie z nielegalnego źródła. Jeżeli więc zdarzyło Ci się kupić już choć jedną aplikację bądź też kupisz aplikację, gdy jej pełna funkcjonalność będzie tego wymagała, to zaciekawi Cię funkcja pewnego programu, dzięki któremu można kupować aplikacje, ale w niższych, promocyjnych cenach. Właśnie tego dotyczy program App Sales, a także serwis internetowy App-Sales.net. Udostępnia on bazę promocji cenowych ze sklepu Google Play, dzięki czemu będziemy mogli kupić aplikacje, które wcześniej wydawały się dla nas za drogie.

Po pierwszym uruchomieniu programu, zaproponowane nam będzie zalogowanie się do niej przy użyciu osobistego konta Google+. Zdecydowanie się na zalogowanie przez ten słynny serwis społecznościowy da nam kilka możliwości: synchronizacji listy obserwowanych aplikacji na wielu urządzeniach, polecenie zniżek znajomym poprzez użycie przycisku Google +1, jak i zobaczenia rekomendacji swoich znajomych. Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, zawsze będzie można ją potem zmienić w ustawieniach.

Interfejs App Sales podzielono na dwie części. Główna zakładka dotyczy wyprzedaży. Posegregowane są one według terminów, tzn. na górze mamy promocje, które rozpoczęły się dzisiaj, poniżej znajdują się promocje, które rozpoczęły się wczoraj, przedwczoraj itd. Informacja dotycząca danej aplikacji składa się z wielu części. Obok ikony aplikacji mamy jej nazwę i nazwę twórcy, a także dane nt. liczby osób, które obserwują daną promocję, średnią ocenę aplikacji z Google Play, a także liczbę pobrań aplikacji. Z prawej strony znajduje się aktualna cena, cena wyjściowa (tzn. bez obniżki), a także procentową różnicę w cenach, czyli - innymi słowy - ile procent zapłacimy mniej.

Po tapnięciu w promocyjną aplikację przejdziemy do jej szczegółów. W nowym oknie zobaczyć możemy zrzuty ekranowe z aplikacji, przeczytać opis aplikacji z Google Play, jak i też mamy dostęp do opcji społecznościowych: dodania do obserwowanych (przez co zwiększy się ogólna liczba obserwujących), dodania komentarza do promocji, jak i dodania +1 przez serwis Google+. W dalszej części widoku ze szczegółami zapoznać się możemy z wymaganiami aplikacji co do wersji systemu Android, jaką musimy mieć zainstalowaną na naszym smartfonie/tablecie, rozmiarem pliku i kategorią; w sekcji dodatków znaleźć można film prezentacyjny aplikacji czy link do strony producenta. Na samym dole widoku szczegółów znajduje się z kolei ciekawostka: historia ceny aplikacji w przeciągu ostatnich 60 dni, dzięki czemu możemy się dowiedzieć, na ile dana promocja jest na serio przyjazna dla naszej kieszeni (bo może kiedyś była jeszcze lepsza promocja, a jeśli była - to może znowu będzie?...). Aby przełączyć się pomiędzy aplikacjami, wystarczy wykonać gest przesunięcia palcem w lewo lub w prawo.

Druga ważna zakładka aplikacji zawiera listę obserwowanych przez nas aplikacji. To bardzo przydatne narzędzie, gdyż umożliwi nam otrzymanie powiadomień o zniżkach. Pierwsza metoda dodania do ulubionych to wspomniana wcześniej funkcja dodania do obserwowania z widoku szczegółów danej aplikacji. Druga metoda polega z kolei na tym, że gdy jesteśmy w Google Play, wówczas po tapnięciu w udostępnianie wybieramy App Sales (oczywiście program musi być zainstalowany na naszym urządzeniu).

App Sales to aplikacja wręcz konieczna do zainstalowania, jeżeli czekasz, aż jakiś program będzie tańszy. Faktem jest, że niektóre aplikacje są trochę za drogie, więc App Sales poinformuje nas, gdy cena będzie bardziej korzystna. Program został wspaniale zaprojektowany i posiada kilka ustawień, spośród których wymieńmy możliwość ustawienia minimalnego i maksymalnego procentu zniżki i wybrania kategorii aplikacji, które nas interesują; rezultaty będą potem filtrowane przez te parametry. Dodatkowe funkcje, w tym likwidacja reklam (które są wyświetlane w formie paska na dole ekranu) udostępniane są po wykupieniu subskrypcji.

Ograniczenia!
Aby otrzymać dodatkowe funkcje, należy zalogować się do aplikacji poprzez konto Google+. Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Aby pozbyć się reklam, otrzymać dostęp do dodatkowych kategorii filtrów, zwiększyć limit obserwowanych aplikacji do 100 - trzeba wykupić subskrypcję Premium, której roczny koszt to 12,33 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
AppSalesAppSales dla Android
2018-07-17

Ilość pobrań: 28 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AppSales