w
googluj
pl

MLM Master 2.0.5


ico
MLM Master to aplikacja mobilna, która jest wszechstronnym narzędziem przeznaczonym dla pracowników branży MLM (od ang. "multi-level marketing"; marketing wielopoziomowy, marketing sieciowy). Umożliwia prowadzenie listy zadań do wykonania (TODO), a w swoje działanie błyskawicznie integruje książkę adresową użytkownika oraz jego kalendarze (Google, Apple). Późniejsza obsługa programu jest intuicyjna - wystarczy gest przeciągnięcia w dół/górę na ekranie głównym, będącym naszym wirtualnym Biurem, aby przełączać się między zadaniami a harmonogramem na najbliższy tydzień i miesiąc. Jak stwierdził o aplikacji jeden z jej użytkowników w Google Play: "Biznes z tym organizerem kręci się sam i wyniki widać bardzo szybko". Ta unikatowa aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android (jest też wersja dla iOS).

Kluczowym elementem MLM Master, wpływającym na to, że "biznes się kręci", jest grywalizacja. Grywalizacja to przeniesienie na grunt realnego życia metody nagradzania za wykonywanie zadań znanej z gier wideo/komputerowych. Oznacza to, że poziom umiejętności (doświadczenia) początkującego użytkownika (pracownika MLM) jest tu "zerowy" (0 punktów, level 0). Niemniej wraz z wykonywaniem kolejnych zadań otrzymuje się punkty - czym zadanie jest ważniejsze dla biznesu, tym więcej punktów zostanie przyznanych za jego wykonanie. Najwyżej punktowane są takie zadania, jak telefonowanie czy prezentowanie biznesu. Za specjalne osiągnięcia - np. przeprowadzenie 3 prezentacji w ciągu dnia itp. - otrzymuje się dodatkowo odznaki; do odblokowania jest ich ponad 40. Dzięki temu motywacja do pracy ma być wysoka. "Skupiając się na zdobywaniu kolejnych poziomów i biciu rekordów w aplikacji, rozpędzimy swój biznes w realnym świecie" - twierdzi producent. Jest to szczególnie istotne dla tej właśnie branży, jako że - kontynuuje producent - "'życie'" statystycznego dystrybutora MLM trwa zaledwie 3 miesiące", zaś m.in. dzięki implementacji grywalizacji, aplikacja "ma poprawić tę statystykę i wydłużyć obecność Twoich partnerów w biznesie nawet do 12 miesięcy i więcej". Zresztą - robi to skutecznie, o czym świadczą entuzjastyczne opinie na jej temat w Google Play, z których jedną przytoczyliśmy.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji wymagane jest założenie konta. Zrobimy to za pośrednictwem adresu e-mail. Następnie w 2 krokach skonfigurujemy program do naszych potrzeb, czyli zsynchronizujemy swoje kontakty z książki adresowej w telefonie oraz kalendarze. W wypadku listy kontaktów, nie ma konieczności importowania wszystkich; w dowolnym momencie później jeszcze ją zedytujemy. Jeśli zaś chodzi o kalendarze, aplikacja pozwala zaimportować wszystkie wydarzenia z kalendarzy Google'a oraz Apple'a i umieścić je w jednym, własnym. (Aby kalendarze trzecie można było łatwiej rozróżnić, wydarzenia z nich pochodzące oznaczone będą kolorowymi kropkami). Aplikacja umożliwi również utworzenie nowego kalendarza, o nazwie "MLM Master", w którym przechowywane będą nowe wydarzenia MLM.

Zaletą programu jest też dostępność szczegółowego poradnika z obrazkami. Zaraz po przejściu do właściwego interfejsu otrzymamy możliwość zapoznania się z najważniejszymi funkcjami programu. Lekcje podzielono na kilka dni, a za ich "przejście" otrzymamy pierwsze punkty.

Ograniczenia!
Założenie konta (przez podanie adresu e-mail) jest wymagane. Wersja Premium - odblokowująca wszystkie funkcje społecznościowe, odkrywająca pełne statystki zespołu i własne - kosztuje 19,97 zł na miesiąc albo 159 zł na rok.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
MLM MasterMLM Master dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 74 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MLM Master