w
googluj

Redbooth 8.12.4


ico
Redbooth jest świetnym narzędziem przeznaczonym do zespołowego zarządzania projektami. Ułatwi organizację pracy, w tym delegowanie poszczególnych zadań konkretnym członkom. Co w związku z tym istotne, w proces zintegrowano funkcję błyskawicznej komunikacji w ramach chatu. Jednocześnie program wizualizuje postęp naszych prac i powiadamia o ważnych aktualizacjach z nimi związanych. Zadania mogą być w nim zresztą nie tylko przypisywane, ale także nosić określony priorytet (pilne, konkretna data albo brak daty), zawierać listę pod-zadań, jak i komentarze innych osób oraz ich załączniki (dowolne pliki). Narzędzie dostępne jest w ramach aplikacji mobilnej oraz internetowej: są wersje dla Androida (wersja omawiana), iOS, a także webowa na Redbooth.com.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji mobilnej trzeba się zarejestrować przez podanie adresu e-mail wykorzystywanego w pracy. W odpowiedzi na jego wpisanie, otrzymamy po chwili w skrzynce odbiorczej link przeznaczony do aktywacji konta. Przed przejściem do właściwego interfejsu wersji mobilnej czekać nas jeszcze będzie uzupełnienie formularza, przy czym wspomniany odnośnik przekieruje do wersji WWW. Trzeba wówczas podać imię i nazwisko, określić hasło (co najmniej 8 znaków, w tym litery i cyfry), a także wpisać nazwę firmy lub organizacji. (Opcjonalnie możemy opisać dotychczasowo używane narzędzia do pracy zespołowej - Outlook, Gmail). Wreszcie, po przejściu do właściwego interfejsu webowego otrzymamy możliwość utworzenia pierwszej przestrzeni roboczej (to tutaj określenie projektu), aczkolwiek po skonfigurowaniu profilu można go opuścić i zalogować się w interfejsie mobilnym, czyli na Androidzie.

Tak czy inaczej, warto do gruntu poznać najpierw potencjał wersji WWW. Pozwala zwyczajnie na więcej, choćby na łatwiejsze zarządzanie załącznikami. Wersja mobilna ma zaś charakter raczej wspomagający, choć w dalszym ciągu ważny. Jej wielką zaletą jest nowoczesne wykonanie: szybkość działania i łatwość obsługi na szóstkę. Daje nam zaś przede wszystkim dostęp do 3 rzeczy: przestrzeni roboczych oraz przypisanych nam zadań (z wszystkich przestrzeni), jak i umożliwia branie udziału w dyskusjach. Do zadania będziemy mogli np. wpisać czas, jaki mu danego dnia poświęciliśmy, czy załączyć plik. Same zadania przedstawiane są albo w formie listy albo w stylu kanban (jak wolimy). Aplikacja umożliwia także określenie, czy różnego typu powiadomienia (3 rodzaje: nt. zadań nam przypisanych, śledzonych oraz związanych z chatem) mają być włączone, czy nie - i czy powiązany z alertami ma być dźwięk, wibracja albo jedno i drugie.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://redbooth.com

Ograniczenia!
Założenie konta poprzez adres e-mail jest wymagane

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
RedboothRedbooth dla Android
2018-09-13

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Redbooth