w
googluj

Autodesk Fusion 360 2.2.0


ico
Autodesk Fusion 360 to aplikacja mobilna przeznaczona dla systemu Android (jest też wersja dla iOS), która umożliwia współpracę nad projektami 3D CAD z innymi członkami zespołu, klientami czy znajomymi, pozwalając na oglądanie modeli, oznaczanie ich oraz komentowanie aktywności z nimi związanych. Program wspiera przeszło 100 formatów plików, w tym DWG, SLFPRT, IPT, IAM, CATPART, IGES, STEP, STL, co jeszcze cały proces dzielenia się modelami "wszędzie i o każdej porze" znacznie ułatwi.

Aplikacja mobilna działa w ramach desktopowego - dostępnego zarówno dla Windowsa, jak i Maca - Fusion 360 i po pierwszym uruchomieniu zalogujemy się do swojego konta Fusion 360 bądź też takie konto utworzymy (hasło musi się składać z 8-12 znaków oraz musi zawierać min. 3 różne znaki, cyfrę i literę). W istocie bowiem Fusion 360 to aplikacja internetowa, wymagająca instalacji oprogramowania wyłącznie w celu nawiązania komunikacji z chmurą itp. Dodajmy jeszcze, że w przeciwieństwie do właściwej wersji - która jest darmowa dla studentów, entuzjastów, hobbystów i start-upów, ale płatna na zasadzie subskrypcji dla szerszego zastosowania - omawiana mobilna dla Androida jest całkowicie bezpłatna, co jednak łączy się z jej ograniczoną funkcjonalnością. W gruncie rzeczy jest to przeglądarka i nie pozwala na żadną "realną" pracę nad modelami poza funkcjami wymienionymi. Uzyskamy zatem dostęp do historii aktywności oraz aktualizacji związanych z projektami i sami też opublikujemy posty ze zdjęciami oraz udostępnimy migawki modeli, poznamy właściwości modelu (w tym kompletną listę części), wyizolujemy bądź ukryjemy wybrane komponenty. Obsługa modelu polega na gestach i jest intuicyjna, zgodna ze standardami.

Po pierwszym uruchomieniu zapoznamy się ze sposobami wczytania własnego projektu: 1) to może być załącznik w ramach wiadomości e-mail, 2) to może być plik z konta w zewnętrznej chmurze (wspierane: Dropbox, Box), 3) to może być po prostu plik przechowywany w pamięci urządzenia, 4) to może być wreszcie plik udostępniony z poziomu zewnętrznej aplikacji, 5) nie wspominając o pliku wgranym do chmury aplikacji poprzez desktopowego Fusion 360. Program również sam zapewnia kilka sampli projektów.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows

Ograniczenia!
Rejestracja poprzez adres e-mail jest wymagana. Połączenie z internetem jest wymagane, przy czym pliki otworzone zostają automatycznie zapisane w pamięci urządzenia i mogą być następnie oglądane w trybie offline.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Autodesk Fusion 360Autodesk Fusion 360 dla Android
2017-10-28

Ilość pobrań: 52 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Autodesk Fusion 360