w
googluj

Math Olympics 1.0.6


ico
Math Olympics to aplikacja mobilna przeznaczona dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. Jest to gra matematyczna wydana dla systemu Android. Program oferuje 3 tryby - rozwiązywanie 10, 50 lub 100 zadań matematycznych. Po wybraniu trybu następuje 5 sekundowe odliczanie, a potem przechodzi się do dzieła. 12-9, 33/11, 4x12, 4+8, 11-10, 4/1, 6x12, 8x0, 20/4 - to przykładowe zadania, jakie będzie się rozwiązywać na czas. Nie ma jednak odgórnego limitu czasu ani też gra nie kończy się po udzieleniu złej odpowiedzi. Złą odpowiedź można poprawić, zaś cała gra kończy się dopiero wtedy, gdy rozwiązane zostaną wszystkie zadania. Warto przy tym podkreślić, że nie trzeba zatwierdzać wyniku; od razu po podaniu prawidłowego przechodzi się do kolejnego zadania. Na koniec dowiemy się czy pobiło się swój rekord - zadania należy rozwiązać jak najszybciej, a także jakie są osobiste rekordy w poszczególnych trybach.

Po pierwszym uruchomieniu tego programu trzeba się jednak zarejestrować. W tym celu należy wykorzystać adres e-mail albo dane z konta społecznościowego Google+. Po co rejestracja? Math Olympics pozwala na porównywanie osiągnięć z innymi użytkownikami z całego świata. Program oferuje listy najlepszych wyników dla wszystkich 3 trybów rozgrywki. Po rejestracji otrzymuje się losowo wybraną nazwę, lecz można ją zmienić, dzięki czemu łatwiej będzie odnaleźć się w tabeli najlepszych. A dodajmy, że w chwili opisywania naprawdę łatwo znaleźć się na liście. Wynika to z tego, że nie jest to aplikacja/gra zbyt znana, a poza tym każdy użytkownik może się na liście znaleźć tylko raz, tzn. wyświetlany jest tylko i wyłącznie jego najlepszy rezultat. Tak więc Math Olympics to nie tylko gra matematyczna dobra sama w sobie, ale również aplikacja mogącą zachęcić do bardziej wytężonej pracy i nauki podstaw matematyki z uwagi na możliwość konkurowania z innymi dziećmi. Słowem: jeżeli jesteś rodzicem, zaloguj się i daj pograć swojemu dziecku (jeżeli nie ma swojego telefonu).

Ograniczenia!
Rejestracja poprzez adres e-mail albo Google+ jest wymagana. Aplikacja wyświetla pełnoekranowe reklamy (ale nie w trakcie samej gry), gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam to koszt 9,59 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Math OlympicsMath Olympics dla Android
2018-08-09

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Math Olympics