w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 507
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141141

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

ActiveSync 4.5


ActiveSync to programos Microsoftu przeznaczony do synchronizacji danych pomiędzy komputerami z zainstalowanym systemem Windows i programem Microsoft Outlook, a komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi działającymi pod kontrolą systemów Windows Mobile i Windows CE.

Obsługiwane funkcje
Program ActiveSync pełni rolę bramki między komputerem z systemem Windows a urządzeniem z systemem Windows Mobile i umożliwia synchronizację danych z programu Microsoft Outlook, dokumentów pakietu Microsoft Office, obrazów, muzyki, filmów i aplikacji w obu kierunkach.

Poza synchronizacją z komputerem stacjonarnym program ActiveSync umożliwia także synchronizację danych z programu Microsoft Outlook bezpośrednio na serwerze Microsoft Exchange Server 2003 i Microsoft Exchange Server 2007, co daje bezprzewodowy dostęp do aktualnych wiadomości e-mail, kalendarza, zadań i kontaktów spoza biura.*

W programie Microsoft ActiveSync 4.5 wprowadzone m.in. następujące nowe funkcje:
W programie ActiveSync 4.5 wprowadzono kilka zmian mających na celu usprawnienie jego konfiguracji, parowania oraz łączności z komputerem i serwerem Microsoft Exchange.
Ponadto w programie ActiveSync 4.5 wprowadzono narzędzie do rozwiązywania problemów, które skanuje komputer i urządzenie, identyfikując problemy i proponując ich rozwiązania.

Dla klientów korzystających z urządzeń z systemem Windows Mobile 5.0 z pakietem funkcji Messaging and Security Feature Pack i synchronizujących dane z serwerem Microsoft Exchange Server 2003 z dodatkiem Service Pack 2 lub Microsoft Exchange Server 2007 program ActiveSync 4.5 oferuje następujące korzyści:
Technologia Direct Push
Lokalne czyszczenie urządzenia
Uwierzytelnianie w serwerze Microsoft Exchange na podstawie certyfikatu
Dla klientów korzystających z systemu Windows Mobile 6 i synchronizujących dane z serwerem Microsoft Exchange Server 2007 program ActiveSync 4.5 oferuje następujące korzyści:
Wiadomości e-mail w formacie HTML
Ochrona poczty za pomocą usługi IRM

Uwagi:

Program ActiveSync 4.5 nie obsługuje programu Outlook 2000 z pakietu Microsoft Office. Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje programu ActiveSync 4.5, zalecamy uaktualnienie programu Microsoft Outlook do wersji 2007.

Program ActiveSync 4.5 nie obsługuje konwersji plików bazy danych na format urządzeń mobilnych. W poprzednich wersjach funkcja ta była ograniczona do urządzeń Pocket PC 2003 lub starszych z systemem Windows Mobile.

Program ActiveSync 4.5 nie obsługuje konwersji czcionek na format urządzeń mobilnych. W poprzednich wersjach funkcja ta była ograniczona do urządzeń Pocket PC 2003 lub starszych z systemem Windows Mobile.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (28 głosów)

Strefa Download programu
ActiveSyncActiveSync 4.5
Wersja stabilna
7.55 MB |2008-12-07

Ilość pobrań: 47442 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (2)
ActiveSync
avatararrow
~arturius | 2013.04.19 01:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mialem podobny problem okazalo sie ze zlacze synchronizacij moje n560 mialo male luzy i czasem przerywalo
ActiveSync 4.5
avatararrow
~milord | 2010.07.05 09:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ciakawa sprawa ;-) niby działa > ale u mnie nie do końca. normalnie potrafi ni z tego ni z owego wywalić urządzenie i trzeba wszystko zaczynać od nowa. ktoś może wie jak jak to naprawić ;-?