w
googluj

Wolfram CDF Player 13.2.0


Wolfram CDF Player posiada wszystkie możliwości co Wolfram Mathematica Player, dodatkowo został rozszerzony o nowe funkcjonalności i właśnie pod tą nazwą będzie rozwijany ten produkt. Jest to darmowy program do uruchamiania interaktywnych prezentacji wykonanych za pomocą Wolfram Mathematica.

Narzędzie umożliwia uruchomienie każdego dokumentu który powstał przy użyciu jakiejkolwiek wersji Mathematica. Do jego zalet należy niewątpliwie to, że wykonuje obliczenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie trzeba dołączać zestawów danych do dokumentów.

Użytkownik ma pełną swobodę w zakresie formatu wyświetlanych slajdów ze względu na fakt, że może być on dostosowany do indywidualnych potrzeb. Program prócz prezentowanej wersji dla systemu Windows, posiada wersje dla systemu Linux oraz Mac OS X.

Przed pobraniem narzędzia konieczne jest wypełnienie formularza na stronie producenta i zaakceptowanie warunków umowy licencyjnej. Ma to jednak swoją korzyść, ponieważ użytkownicy dzięki temu mogą korzystać z ciekawych, darmowych materiałów interaktywnych za pośrednictwem Wolfram Research.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (9 głosów)

Strefa Download programu
Wolfram CDF PlayerWolfram CDF Player 13.2.0
Wersja stabilna
1.6 MB | 2022-12-16

Ilość pobrań: 1741 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (0)
Wolfram CDF Player