w
googluj

Wolfram Mathematica 14.0


Wolfram Mathematica 8 to bardzo wszechstronny program użyteczny dla studentów i nie tylko, wykorzystywany jest również do bardzo zaawansowanych zadań matematycznych. Aplikacja dzięki funkcją, które oferuje może być wykorzystywana podczas pracy w wielu inżynierskich grupach zawodowych.

Program posiada szereg ogromnych zalet, a jedną z nich jest możliwość tworzenia statycznych raportów. Ponadto doskonale radzi sobie w tworzeniu interaktywnych prezentacji, które możemy odtworzyć za pomocą programu Wolfram Mathematica Player, który obecnie rozwijany jest pod nazwą Wolfram CDF Player. Istnieje również możliwość programowania interaktywnych elementów, dzięki czemu możemy tworzyć w pełni funkcjonalne aplikacje.

Warto zaznaczyć, że oprogramowanie posiada możliwość generowania kodu źródłowego w języku C oraz samodzielnych plików wykonywalnych. Aplikacja ma bardzo duże możliwości w zakresie analizy falkowej oraz bez problemu radzi sobie również z rysowaniem grafów i sieci. Niestety wersja testowa tego programu działa tylko 15.

Dostępna jest również wersja 64bitowa.

Należy wiedzieć, że w celu pobrania programu producent wymaga rejestracji na swojej stronie.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (12 głosów)

Strefa Download programu
Wolfram MathematicaWolfram Mathematica 14.0
Wersja stabilna
457 MB | 2024-01-10

Ilość pobrań: 5378 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
Wolfram Mathematica
avatararrow
~Misery | 2013.05.20 09:17
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Straszne gówno. Kupiłem i żałuję.
Wolfram Mathematica 9.0.1