w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 110
Wszystkich postów: 904066
Wszystkich tematów: 127431

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6363 dni
pl

WinSplit Revolution 11.04


Program WinSplit Revolution to ratunek dla wszystkich osób, które zainwestowały w panoramiczne monitory (np. o rozdzielczości fullHD) i nagle zyskały mnóstwo niewykorzystanej przestrzeni. Również dla tych, którzy po prostu chcą mieć porządek w swoich okienkach na ekranie.

WinSplit Revolution umożliwia łatwe dostosowanie szerokości okien systemowych, ich pozycji oraz rozmiaru dzięki zastosowaniu gotowych układów i skrótów klawiaturowych. Dzięki temu można np. umieścić z jednej strony pulpitu okno edytora tekstu, a z boku widoczny komunikator pod spodem jeszcze kawałek przeglądarki lub po prostu umieścić kilka okienek w dowolnej konfiguracji.

Każdy układ można zdefiniować po swojemu, wyznaczając współrzędne oraz procentową szerokość i wysokość okien. Bez żmudnego przesuwania i dopasowywania każdej krawędzi. Pomimo prostoty WinSplit Revolution jest bogaty w opcje. Użytkownik ma możliwość nie tylko wpływu na układ okien i skróty klawiaturowe, ale również może "przyczepiać" na wierzchu dowolne okna, łączyć, zamykać oraz ukrywać z poziomu klawiatury lub specjalnej półprzezroczystej klawiaturki umieszczonej w rogu ekranu. Swoje ustawienia można wyeksportować, a następnie zaimportować je na innym komputerze. Program można ustawić tak, by uruchamiał się wraz ze startem Windowsa. Aplikacja działa zarówno na systemach 32, jak i 64-bitowych.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
WinSplit RevolutionWinSplit Revolution 11.04
Wersja stabilna
1.49 MB | 2013-02-02

Ilość pobrań: 2614 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
WinSplit Revolution
avatararrow
~mmm | 2016.04.10 20:59
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ściąga się instalator po francusku !
WinSplit Revolution 11.04