w
googluj

Unturned 3.1.8


Unturned to produkcja, która jest połączeniem motywu zombie rodem z gry DayZ wraz z oprawą graficzną występującą w postaci sześcianów, kojarzone przede wszystkim z Minecraft, a także Ace of Spades. Gra ukazała się 2014 roku za sprawą pracy nastolatka, Nelsona Sextona.

Jak przystało na połączenie DayZ z Minecraftem, produkt opiera się na przetrwaniu. Zostajemy rzucani do otwartego świata, gdzie czeka na nas plaga zombie. Atakują pojedynczo, grupami, a nawet całymi hordami, dlatego warto zawsze mieć przy sobie coś dzięki, czemu jesteśmy w stanie zwalczyć je doszczętnie. Nie ma tutaj głównego zadania, które trzeba wykonać, by ukończyć grę. Gra trwa w nieskończoność. Do przeżycia jednak potrzebujemy wielu narzędzi, a co za tym idzie surowców takich jak drewno, czy kamień. Crafting jest tutaj mocno rozbudowany, dlatego należy czasem zerkać jak wytwarzać właściwe przedmioty. Wszystko znajdziemy w internecie. Oczywiście gra powiela schemat znany z wcześniej wspomnianych gier i przypisuje bohaterowi poziom zdrowia, głód, a także pragnienie.

W grze możliwe jest prowadzenie rozgrywki online z innymi graczami, przy czym wybór należy do nas, czy sobie nawzajem pomagamy, czy zwalczamy. A może po prostu pozostaniemy obojętni?

Nowością w produkcji jest zawarcie w niej możliwości stworzenia samochodu, który przyspiesza eksplorację pobliskich terenów. Dodatkowo możemy stwarzać pułapki na zombiaki, a także zabezpieczenia, których mechanika działania może być dowolnie skomplikowana. Tylko wyobraźnia nas ogranicza.

Początkowo tytuł był udostępniony w systemie Early Access, co pozwoliło na gwałtowny rozwój produkcji, gdyż zafascynowani gracze podawali kolejne błędy, a także rzeczy do poprawienia. Wynikło z tego całkiem sporo pracy, jednakże patrząc na obecne wyniki nie można czuć się zawiedzionym, ponieważ poprawiono w dużym stopniu grafikę oraz samą mechanikę gry. Zastosowano proste rozwiązania, które rozwiązują każdy problem. Unturned jest ciągle rozwijany i tylko czekamy na ostateczną wersję gry.

PEGI:

Uwaga!
Gra do ściągnięcia przez platformę Steam.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (11 głosów)

Strefa Download programu
UnturnedUnturned 3.1.8
Wersja stabilna
153 MB | 2014-12-30

Ilość pobrań: 1644 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Unturned