w
googluj

UniPDF 1.3


UniPDF to lekki i bezpłatny konwerter PDF. Program umożliwia zapisanie zawartości dokumentów w postaci: stron internetowych, plików graficznych/tekstowych oraz plików pakietu Microsoft Office (formaty DOC i RTF). Największą zaletą tej przydatnej aplikacji jest szybkie i niezawodne działanie. UniPDF bardzo dobrze współpracuje z dokumentami napisanymi w języku polskim.

Narzędzie zostało wyposażone w intuicyjny i minimalistyczny interfejs. Z obsługą dostępnych funkcji poradzą sobie bez żadnych problemów nawet początkujący użytkownicy komputera. Proces konwersji sprowadza się do kilku następujących po sobie operacji. Na początku wczytujemy listę dokumentów PDF. Możemy do zrobić za pomocą standardowego okna dialogowego lub mechanizmu Drag&Drop. Dalsze kroki to wybranie wynikowego formatu oraz naciśnięcie na przycisk "Convert". Po zakończeniu przetwarzania danych, możemy wczytać utworzony plik bądź też otworzyć katalog docelowy w Eksploratorze Windows. Program może być w niewielkim stopniu dostosowany do potrzeb odbiorcy. W łatwy sposób zmienimy domyślny format graficzny (JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF, PCX lub TGA), wybierzemy zakres konwertowanych stron, ustawimy rozdzielczość i głębię koloru dla znajdujących się w dokumencie obrazów oraz zmodyfikujemy ścieżkę zapisu. Co niezwykle istotne, aplikacja działa w trybie wsadowym - pozwala na konwertowanie wielu dokumentów w tym samym czasie.

UniPDF jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Ważną cechą programu jest również współpraca ze wszystkimi najnowszymi wersjami systemu Windows. W pełni wspierane są następujące edycje: 2000, XP, Vista, 7, 8.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
UniPDFUniPDF 1.3
Wersja stabilna
4.55 MB | 2019-09-10

Ilość pobrań: 2485 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (2)
UniPDF
avatararrow
~IceMint | 2016.04.18 07:57
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W opisie programu mylnie informujecie potencjalnych użytkowników programu o korzystaniu z UniPDF za darmo w celach komercjalnych.

W treści licencji tego programu - UniPDF 1.2 - napisane jest, że:

"You may not use the software for multiple users or in a commercial environment. You may not distribute, copy, publish, assign, sell, bargain, convey, transfer, pledge, lease or grant any further rights to use the software".

Czyli nie można korzystać z niego za darmo w działalnosci zarobkowej. Dotyczy to wersji freeware jak sądzę.

Aby móc korzystać z programu w celach zarobkowych, należy zapłacić:

"A commercial license grants you the right to use the software for multiple users on a local network area, or in a commercial environment, or use the software to provide service to a third party. Such license can be acquired by paying a license fee ".
UniPDF 1.2
avatararrow
~antek | 2013.04.11 08:51
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pod tym linkiem znajdziecie spolszczenie do programu: www.wrzucaj.org/373640
UniPDF 1.0.4