w
googluj

PDFZilla 3.9.5.0


PDFZilla to aplikacja umożliwiająca konwersję dokumentów PDF do dziesięciu różnych formatów. Program jest w stanie konwertować naprawdę dużą ilość PDF-ów w pojedynczym zadaniu głównym, gdyż korzysta z wielowątkowości i przetwarzania wsadowego (batch-proccessing). Według producenta, może to być nawet około 10 000 000 plików, zamienianych na format Microsoft Word.

Aplikacja umożliwia konwersję plików PDF do:

• dokumentów programu Microsoft Office Word (doc),
• dokumentów Rich Text Format (rtf),
• zwykłych plików tekstowych (txt),
• obrazów popularnych formatów graficznych (jpg, png, bmp, tif, gif),
• dokumentów HTML,
• plików Shockwave Flash Object (swf).

PDFZilla nie pozwala na konwersję w drugą stronę, tzn. przetworzenie wszystkich powyższych rodzajów plików na format PDF. Przerobione dokumenty można dowolnie zmieniać w odpowiednim do ich rozszerzenia programie.

Konwertowanie odbywa się z zachowaniem kompletnej zawartości tekstowej i graficznej PDF-ów. Można zdecydować, czy poddane przeróbce zostaną całe dokumenty, czy też wybrana ilość stron. Niestety, nie da się zdefiniować przerw w zakresie stron i możliwa jest tylko konwersja całego ich ciągu, na przykład od strony 10 do 35. Aplikacja nie pozwala także na wybór różnych zakresów stron dla wielu plików, przerabianych w jednym zadaniu.

Interfejs graficzny jest przyjemny dla oka, czytelny i intuicyjny. Można wybrać odpowiednie zadanie w panelu głównym. Da się także bez problemu zmienić profil konwersji w oknie otwartym już po tym wyborze. Do obszaru roboczego w łatwy sposób możemy dodać pliki PDF (również metodą przeciągnij i upuść), jak i całe foldery je zawierające.

Program ma naprawdę prostą obsługę, wystarczy parę klików i zaczyna się konwertowanie. Przebiega ono całkiem szybko, wszystko zależy jednak od formatu docelowego i wydajności naszego komputera. Można ustawić alarm dźwiękowy, informujący o zakończeniu konwersji.

PDFZilla jest aplikacją użyteczną dla osób, którym zależy na szybkiej zamianie plików PDF na inne formaty. Docenią ją zwłaszcza użytkownicy, pragnący skonwertować dużą ilość tych dokumentów za jednym razem.

Uwaga!
Program nie zawsze radzi sobie z polskimi znakami. Mogą powodować one rozbicie tekstu. Producent informuje, że aplikacja wspiera wszystkie języki w PDF zgodnym z Unicode.

Ograniczenia!
Wersja trial działa przez okres 10 dni i umożliwia konwertowanie jedynie 50% każdego PDF.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (6 głosów)

Strefa Download programu
PDFZillaPDFZilla 3.9.5.0
Wersja stabilna
52.4 MB | 2022-09-01

Ilość pobrań: 1180 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
PDFZilla