w
googluj

TSR Photo Manager Free 2.0.1.481


TSR Photo Manager Free to niewielka aplikacja służąca do przeglądania kolekcji zdjęć i innych obrazów graficznych oraz zarządzania nimi za pomocą skrótów klawiatury, dzięki którym można je szybko oznaczać i przenosić do wybranych folderów albo usuwać. Program pozwala na zdefiniowanie do 6 katalogów, w które możemy przenieść obrazy, używając przy tym 6 wybranych skrótów klawiatury.

Warto dodać, że narzędzie umożliwia przenoszenie pojedynczego zdjęcia do kilku folderów jednocześnie, wystarczy zastosować parę skrótów na tym samym obrazie. Program potrafi także zapisywać grafikę w wielu różnych formatach, także tych profesjonalnych.

Interfejs aplikacji został zaprojektowany z dużym wyczuciem estetyki. Niestety nie mamy możliwości przeglądania serii miniaturek, wyświetlany jest tylko podgląd pojedynczych zdjęć, które przełączamy za pomocą strzałek. Z obsługą programu nikt nie powinien mieć żadnych problemów, wystarczy zdefiniować skróty przenoszenia (skrót dla usuwania pozostaje niezmienny i jest nim Spacja), wczytać interesujący nas folder z obrazami, po czym przeglądając grafikę zastosować skróty na wybranych zdjęciach, co spowoduje zapamiętanie operacji, które chcemy na nich przeprowadzić. Na końcu pozostaje już tylko zatwierdzić wykonanie oczekujących zadań poprzez wciśnięcie klawisza Enter.

TSR Photo Manager Free to darmowa wersja komercyjnej aplikacji TSR Photo Manager, w związku z tym brak jej funkcji kadrowania grafiki, odpowiedniego porządkowania i sortowania obrazów oraz możliwości ich przenoszenia pomiędzy różnymi albumami. Mimo wszystko program może zainteresować użytkowników, pozwalając im na bardzo szybkie administrowanie kolekcją plików graficznych, zgromadzonych w pojedynczym katalogu i jego podkatalogach (program wykrywa wszystkie obrazy zawarte w zagnieżdżonych w sobie folderach).

Ograniczenia!
Edycja Free jest uboższa o kilka funkcji w stosunku do wersji komercyjnej TSR Photo Manager. Z różnicami pomiędzy wersjami można zapoznać się na stronie producenta, która pozwoli również na dokonanie zakupu płatnej licencji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
TSR Photo Manager FreeTSR Photo Manager Free 2.0.1.481
Wersja stabilna
16.46 MB | 2014-02-03

Ilość pobrań: 280 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
TSR Photo Manager Free