w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 181
Wszystkich postów: 904400
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Tenorshare Free Partition Manager 2.0.0.1


Tenorshare Free Partition Manager to darmowy program pozwalający zarządzać partycjami dysków twardych w podstawowym zakresie (dodawanie, usuwanie partycji, zmiana ich rozmiaru, formatowanie). Stanowi ciekawą propozycję dla osób szukających przede wszystkim programu prostego w obsłudze, który zagwarantuje im niezbędne minimum funkcjonalności, bez zbędnych dodatków. Interfejs aplikacji nie zawiera w sobie żadnych wizualnych rewelacji, ale pozostaje dzięki temu czytelny.

Warto zwrócić na dość typowe w tego typu aplikacjach podejście do rozplanowania miejsca w oknie programu; zdecydowaną większość wyświetlanego pola zajmują czytelne, szerokie pasy, które reprezentują kolejne dyski i ich podział na partycje. Ich kolory zależne są od zastosowanego systemu plików. Legenda barw znajduje się cały czas w górnej części okna, bezpośrednio pod przyciskami menu. Producent postawił na sprawdzone rozwiązanie, które wykorzystuje wykonywanie wszystkich zmian "na sucho", a dopiero późniejsze ich zastosowanie w urządzeniach, dzięki czemu przed ostateczną akceptacją zmian mamy możliwość ich wielokrotnego edytowania lub nawet całkowitego anulowania.

Godna polecenia jest znajdująca się w programie instrukcja obsługi. Jest bogato ilustrowana, dzięki czemu wszystkie funkcje programu są świetnie opisane, a użytkownik nie będzie miał kłopotów z odnalezieniem odpowiednich przycisków w praktyce. Plus należy się również za ogólną stabilność pracy i przyzwoitą szybkość wprowadzania zmian; sam interfejs również reaguje w bardzo dobrym tempie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Tenorshare Free Partition ManagerTenorshare Free Partition Manager 2.0.0.1
Wersja stabilna
2.18 MB | 2014-10-14

Ilość pobrań: 584 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
Tenorshare Free Partition Manager