w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 665
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

BootIt Bare Metal 2.01


BootIt Bare Metal to narzędzie pozwalające na rozbudowane zarządzanie partycjami dysków twardych komputera. Dodatkowo program ten jest także rozbudowanym Boot Managerem, dzięki któremu uruchamianie systemu operacyjnego będzie wygodniejsze.

Program wyróżniają rozbudowane możliwości, przede wszystkim jeśli chodzi o kontrolowanie partycji dysków komputerowych. Obsługuje on zarówno formaty plików typowe dla środowiska Windows (FAT, FAT32 oraz NTFS), jak również używane w systemach rodziny Linux (Ext2, Ext3 oraz Ext4). Dodatkowo dzięki wsparciu dla technologii EMBR, MBR i GPT, Bare Metal stanowi bardzo funkcjonalne narzędzie.

Aplikacja pozwala nie tylko na podstawowe zarządzanie pojedynczymi partycjami dysków polegające na ich tworzeniu i usuwaniu, zmianie rozmiarów czy typów. Do bardziej zaawansowanych modułów należy zaliczyć funkcje umożliwiające odzyskiwanie danych z utraconych partycji oraz opcję skutecznego kasowania danych zapisanych na dyskach.

BootIt Bare Metal to także wygodny Boot Manager, który umożliwi między innymi instalację kilku systemów operacyjnych na różnych partycjach tego samego dysku twardego lub pozwoli na zarządzanie ukrytymi przez systemy partycjami i plikami. Do programu dołączana jest szczegółowa, ilustrowana instrukcja obsługi w języku angielskim. Porusza ona kwestie związane z wszystkimi funkcjami oprogramowania, które są wyczerpująco opisane.

Uwaga!
Aby skorzystać z programu konieczne jest stworzenie obrazu płyty z odpowiednimi dla nas funkcjami, które wybierzemy poprzez kreator. Cały ten proces opisany jest bardzo szczegółowo w załączonej do pobieranego archiwum instrukcji.

Ograniczenia!
Działanie programu ograniczone jest do 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
BootIt Bare MetalBootIt Bare Metal 2.01
Wersja stabilna
9.93 MB | 2024-06-12

Ilość pobrań: 667 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
BootIt Bare Metal