w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 523
Wszystkich postów: 946581
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni
pl

Paragon Drive Copy Professional 12


Paragon Drive Copy Professional to zaawansowany program pozwalający na kontrolę partycji dysków twardych na kilku płaszczyznach. Wyróżnia się rozbudowaną funkcjonalnością i ilością obsługiwanych standardów.

Do podstawowych możliwości programu zaliczyć należy operacje na partycjach, które wykonać możemy również systemowym narzędziem służącym do zarządzania dyskami. Mowa tu o tworzeniu, usuwaniu, zmianach rozmiaru i formatowaniu partycji dysków twardych. W przeciwieństwie do systemowego rozwiązania, Paragon Drive Copy prezentuje dużo czytelniejszy interfejs, który dodatkowo dostarcza większej ilości przydatnych informacji. Co więcej, bogaty jest rozwiązania sprzyjające obsłudze programu przez osoby niedoświadczone.

Aplikacja pozwala także na dużo bardziej zaawansowane zarządzanie dyskami twardymi. Warto zwrócić uwagę, iż program obsługuje zarówno dyski sformatowane do MBR oraz GPT o pojemnościach większych od 2.2TB. Posiada rozbudowane opcje, służące m.in. do przenoszenia danych pomiędzy dyskami magnetycznymi, jak również do migracji z dysku HDD na półprzewodnikowy. Program wyposażony jest także w rozbudowaną sekcję dotyczącą obsługi napędów wirtualnych oraz odpowiednie moduły, które pozwolą wykryć błędy rozruchowe urządzeń, które mogą być spowodowane błędami czy atakami złośliwego oprogramowania.

Całość obsługiwana jest za pomocą dopracowanego polskojęzycznego interfejsu. Dużą zaletą jest wbudowana w program, ilustrowana, szczegółowa instrukcja obsługi wielu funkcji narzędzia, która również jest w języku polskim.

Ograniczenia!
Działanie aplikacji w wersji trial ograniczone jest do 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Paragon Drive Copy ProfessionalParagon Drive Copy Professional 12
Wersja stabilna
49.65 MB | 2014-02-28

Ilość pobrań: 1333 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Paragon Drive Copy Professional