w
googluj
pl

SmartSniff 2.29


SmartSniff to przydatne narzędzie umożliwiające przechwytywanie informacji o przechodzących przez naszą sieć pakietach TCP/IP. Pokazuje wiele szczegółowych informacji na ich temat, zapisując wszystkie rekordy w formie listy, co umożliwia przeglądanie jej zawartości niezależnie od kolejnych, nowszych pakietów, które są do niej dopisywane. Dodatkowo mamy możliwość sortowania tworzącej się bazy według każdego z dostępnych atrybutów.

Do informacji gromadzonych przez program należy między innymi typ protokołu, adresy portów (zdalnych i lokalnych), nazwy hostów i usług, ilość przesyłanych pakietów oraz ich waga, jak również prędkość przepływu informacji i czas, jaki został na to poświęcony. Ilość wyświetlanych informacji można ograniczać, a same kolumny edytować pod kątem rozmiaru. Ustawienia aplikacji pozwalają również na zwiększenie czytelności listy poprzez kolorystyczne zróżnicowanie parzystych i nieparzystych wpisów.

Dzięki wykorzystaniu SmartSniff, użytkownik będzie miał możliwość nie tylko przeanalizowania jakości swojego połączenia oraz typów danych wysyłanych poprzez konkretne usługi czy strony internetowe, ale również kontroli pozostałych pakietów, które mogą być na przykład poświęcane na dane wymieniane przez złośliwe oprogramowanie.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, wystarczy pobrać paczkę spolszczenia i wypakowany z niej plik skopiować do katalogu, w którym znajdują się pliki aplikacji. Język polski zostanie automatycznie aktywowany po ponownym uruchomieniu programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SmartSniffSmartSniff 2.29
Wersja stabilna 32-bitowa
0.1 MB | 2018-08-27
SmartSniff 2.29
Wersja stabilna 64-bitowa
0.13 MB | 2018-08-27
Spolszczenie do SmartSniff

Ilość pobrań: 1174 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
SmartSniff