w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 439
Wszystkich postów: 946518
Wszystkich tematów: 141354

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni

Seanau Icon Toolkit 7.1.1


Seanau Icon Toolkit to zaawansowany program do tworzenia ikon. Pozawala wykorzystać wiele wygodnych, graficznych narzędzi, w tym obsługę warstw, by w kilka chwil wygenerować ikonki do wykorzystania w tworzonym przez nas oprogramowaniu. Aplikację wyposażono w filtry oraz kilkanaście szablonów, które ułatwiają stworzenie ikon typowych dla wybranego urządzenia, na przykład systemu mobilnego iOS, komputerów Mac, albo systemu Windows Vista. Niezależnie od wybranego szablonu stylu, dalsza obsługa programu jest identyczna, dzięki czemu niezależnie od platformy, na jaką chcemy stworzyć ikony, nie jest konieczne uczenie się obsługi aplikacji od nowa.

Jeśli nie mamy jeszcze pomysłu na własną ikonę, szukamy inspiracji lub po prostu chcemy przetestować program korzystając z gotowych projektów, w aplikacji mamy taką możliwość. Wystarczy uruchomić jeden z plików demo, aby przetestować w praktyce działanie warstw oraz narzędzi edycyjnych. Widoczne po prawej stronie ekranu panele można dowolnie minimalizować, aby na widoku pozostawić tylko te, które nas interesują: do wyboru mamy między innymi suwaki podstawowych korekcji barwnych czy wspomniane już widoki kolejnych warstw.

Aplikacja pozwala na pracę z plikami .ICO, .PNG, .GIF, .JPG oraz .BMP. Obsługiwany jest również wewnętrzny format zapisujący pliki projektu, co pozwoli wrócić do edytowanych ikon i wprowadzać w nich zmiany, ponownie eksportując nowe pliki wynikowe. Warto dodać, iż producent umożliwia kupowanie profesjonalnych projektów ikon, których oferuje ponad 30 tysięcy. Aktualna oferta znajduje się na stronie internetowej aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Seanau Icon ToolkitSeanau Icon Toolkit 7.1.1
Wersja stabilna
2.3 MB | 2015-06-06

Ilość pobrań: 238 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Seanau Icon Toolkit